KORG Gadget debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

KORG Gadget debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl KORG Gadget debiutuje w App Store Aplikacje Nowości

Produktów firmy KORG nie trzeba chyba przedstawiać żadnemu miłośnikowi muzyki elektronicznej. W ciągu pięćdziesięciu lat swojego istnienia zdążyła ona bowiem na stałe zapisać się złotymi zgłoskami w historii syntezatorów i automatów perkusyjnych. Od jakiegoś czasu posiadacze tabletów firmy Apple mogą również obcować z wirtualnymi wersjami wybranych produktów tej marki, takimi jak Electribe czy MS-20.

Kilka dni temu katalog aplikacji muzycznych firmy KORG powiększył się o kolejną pozycję, noszącą nazwę KORG Gadget. Mimo iż tytuł aplikacji może sugerować, że mamy do czynienia z prostą muzyczną zabawką, to jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Gadget nie tylko daje nam bowiem dostęp do 15 wirtualnych syntezatorów i automatów perkusyjnych, ale też zawiera w sobie całkiem rozbudowany moduł wirtualnego studia nagraniowego. Mimo iż nie może ono jeszcze konkurować z „pełnowymiarowymi” programami typu D.A.W, to jednak oferowane przez nie możliwości w zupełności wystarczą, by wykorzystać je w roli rozbudowanego, muzycznego szkicownika. Producent zapewnia też, że już w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się pierwszych aktualizacji, które wyposażą aplikację w nowe funkcje oraz kolejne wirtualne instrumenty.

Aplikacja KORG Gadget dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie App Store w cenie 25,99 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona