Koreańczycy dostaną wersję LG G3 ze Snapdragonem 805! | Tabletowo.pl

Koreańczycy dostaną wersję LG G3 ze Snapdragonem 805!

Dołącz do dyskusji 0

Wojna między Samsungiem a LG na stworzenie najmocniejszego urządzenia jest już trochę śmieszna. Poznaliśmy S5, potem G3 i trochę po nich mocniejszego S5 LTE-A, który cechuje się ekranem o rozdzielczości QuadHD oraz Snapdragonem 805. Jak już możecie się domyślać po tytule, LG również zaprezentowało mocniejszą wersję swojego flagowego modelu.

LG dopiero co zaprezentowało LG G3 S, a teraz pokazuje w Korei mocniejszy wariant G3. Różni się on od standardowego wariantu procesorem, którym będzie 4-rdzeniowy Snapdragon 805 o taktowaniu 2,7 GHz oraz szybszą łącznością LTE Cat 6 o maksymalnej szybkości ściągania sięgającej 225 Mbps. Będzie dostępny w Korei Południowej od 25 lipca i na razie wszystkie informacje wskazują, że tylko klienci z tego kraju będą mogli go nabyć. Jest to wojenka na lokalnym rynku między dwoma koreańskimi producentami o miano posiadania najmocniejszego smartfona. 

Reszta specyfikacji to 5,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, układ graficzny Adreno 420, 3 GB pamięci operacyjnej RAM, 32 GB pamięci wbudowanej oraz bateria o pojemności 3000 mAh. Napisałem o tym urządzeniu, ponieważ chciałbym spytać czy Waszym zdaniem takie lekko zmodyfikowane produkty mają sens? Nie lepiej od razu wypuścić mocniejszy wariant, zamiast wypuszczać ten sam telefon w kilku wersjach?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona