Konwertowalny laptop 360° Hykker Hello od czwartku w Biedronce - niezłe parametry w atrakcyjnej cenie | Tabletowo.pl

Konwertowalny laptop 360° Hykker Hello od czwartku w Biedronce – niezłe parametry w atrakcyjnej cenie

Dołącz do dyskusji 0

Już od najbliższego czwartku, 20 września 2018 roku, w Biedronkach w całym kraju pojawi się konwertowalny laptop 360° Hykker Hello. Urządzenie zaoferuje całkiem przyzwoitą specyfikację w atrakcyjnej cenie, aczkolwiek producent mimo wszystko musiał pójść na pewne kompromisy.

Hykker Hello jest urządzeniem konwertowalnym, tzn. może pełnić rolę zarówno klasycznego laptopa, jak i tabletu. Sprzęt ma dotykowy wyświetlacz IPS o przekątnej 11,6 cala, proporcjach 16:9 i rozdzielczości Full HD, tj. 1920×1080 pikseli. Jego sercem jest czterordzeniowy, czterowątkowy (14 nm) procesor Intel Atom x5-Z8350 1,44 GHz (lub do do 1,92 GHz w trybie zwiększonej mocy) ze zintegrowanym układem graficznym Intel HD Graphics.

Hykker Hello dysponuje też 4 GB DDR3 RAM32 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB. Na pokładzie znajdują się także kamerka o rozdzielczości VGA (0,3 Mpix) i głośniki stereo. Jeśli zaś chodzi o łączność, to bezprzewodowa odbywać się może przez Bluetooth 4.0 i jednozakresowe Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4 GHz, natomiast przewodowa za pośrednictwem USB 3.0 (x1), USB 2.0 (x1), miniHDMI i 3,5 mm złącza audio. Do ładowania służy osobny port. Miłym dodatkiem jest również czytnik linii papilarnych ze wsparciem dla funkcji Windows Hello.

Hykker Hello pracuje pod kontrolą 64-bitowego systemu Windows 10 Home i czerpie energię z akumulatora o pojemności 8000 mAh – według deklaracji producenta, taki zapas energii ma wystarczyć na około 5 godzin pracy. Całość ma wymiary 277x200x18 mm i waży 1,115 kg. Na koniec warto też dodać, że po przełączeniu w tryb tabletu urządzenie automatycznie blokuje klawiaturę, aby ustrzec użytkownika przed następstwami przypadkowego wciśnięcia jakiegokolwiek klawisza.

Laptop konwertowalny Hykker Hello będzie można kupić w Biedronce do 3 października 2018 roku (lub do wyczerpania zapasów). Cenę urządzenia ustalono na 749 złotych.

Źródło: Biedronka, Hykker

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona