Kontakty w wyszukiwarce - Google testuje nowe funkcje na Androidzie | Tabletowo.pl

Kontakty w wyszukiwarce – Google testuje nowe funkcje na Androidzie

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli wpiszemy nazwisko Kowalskiego, którego mamy zapisanego w Kontaktach Google, w okno głównej przeglądarki na Androidzie, to zasugeruje nam ona skrót do jego danych. Za niedługo, wyniki takiego wyszukiwania będą nieco bardziej przydatne.

Google pracuje nad dodaniem kilku szybkich skrótów, które miałyby pojawić się obok nazwiska naszego Kowalskiego. Miałyby one ułatwiać bezpośredni kontakt przez telefon, napisanie wiadomości SMS czy e-maila.

Dla porównania, można zobaczyć, jak to wygląda obecnie.

Nowa funkcjonalność nie wydaje się być związana z żadną konkretną wersją aplikacji wyszukiwania Google. Najwyraźniej nie jest to efekt jednej z ostatnich aktualizacji, a eksperymentalne funkcje, dodane ograniczonej grupie użytkowników Androida. Jeżeli nowa funkcjonalność przejdzie testy pomyślnie, zapewne zobaczymy ją u większej ilości posiadaczy smartfonów z systemem Google.

Nie widzę tej opcji w swojej wyszukiwarce – jedynie propozycje kontaktów, ale bez dodatkowych ikon skrótów. Ktoś z Was został wybrany do testów?

źródło: androidpolice.com

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona