Konta użytkowników w drodze na tablety Samsunga | Tabletowo.pl

Konta użytkowników w drodze na tablety Samsunga

Dołącz do dyskusji 0

Co sądzicie o kontach użytkownika na tablecie internetowym? To wyjątkowo przydatna funkcja, która zadebiutowała w Androidzie 4.2 Jelly Bean i została udoskonalona w niedawno udostępnionym Androidzie 4.3. Dzięki możliwości utworzenia kilku kont użytkownika, z urządzenia może korzystać kilka osób bez obawy, że pozostali uzyskają dostęp do prywatnych danych i ustawień. Z jakiegoś powodu tę funkcję usunięto w oprogramowaniu, w które wyposażane są tablety z serii Samsung Galaxy Tab. Przyczyna może tkwić w konflikcie z nakładką graficzną TouchWiz lub innymi modyfikacjami systemu operacyjnego. Jednakże już wkrótce może się to zmienić.

Jak donosi serwis SamMobile, właściciele tabletów Samsung Galaxy Tab 3 8.0 oraz Galaxy Tab 3 10.1 otrzymają aktualizację oprogramowania, w której zostanie dodane wsparcie dla kont użytkowników. Z załączonych zrzutów ekranu wynika, że każdy z użytkowników będzie mógł skonfigurować urządzenie tak, jakby dopiero wyjął je z pudełka. Jeżeli nadchodząca aktualizacja będzie zawierać nowości z Androida 4.3, obsługa konta zostanie uzupełniona przez zestaw ustawień dla rodziców chcących udostępnić tablet dziecku. Opiekunowie będą mogli zablokować dostęp do poszczególnych funkcji lub sklepu z aplikacji (a tym samym wyeliminować niebezpieczeństwo nieświadomych i niechcianych zakupów). Nie wiadomo, kiedy nowa wersja systemu operacyjnego zawita na Galaxy Taby 3 8.0 i 10.1 oraz czy konta użytkowników kiedykolwiek pojawią się na pozostałych urządzeniach Samsunga. Będziemy informować Was na bieżąco.

Tymczasem, w świetle powyższych rewelacji, warto odświeżyć sobie specyfikację tabletów Galaxy Tab 3 8.0 i Galaxy Tab 3 10.1. Mniejszy z nich został wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, 8-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1,5 GB RAM oraz aparat 5 Mpix. Jego większy brat może pochwalić się wyświetlaczem o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, aparatem 3 Mpix, kamerą do wideorozmów 1,3 Mpix oraz wydajną baterią 6800 mAh.

via SamMobile

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona