Szukasz telefonu na prezent dla dziadków? U nas możesz go wygrać!

Już niedługo jedne z najważniejszych świąt w ciągu roku – dzień babci i dziadka. Z tej okazji, razem z firmą mPTech – producentem telefonów myPhone – przedstawiamy ładną, a zarazem praktyczną propozycję prezentu, który u nas możecie zdobyć, jeśli zdecydujecie się na chwilę powrócić do przeszłości.

Telefon dla seniora, czyli jaki?

Telefony dedykowane osobom, które ze względu na ograniczenia motoryczne i słabszy wzrok potrzebują dużych klawiszy i bardzo czytelnych ekranów, to na rynku żadna nowość. To, co do zasady, urządzenia o nieskomplikowanej bryle, wyposażone w kilka absolutnie podstawowych funkcji oraz przycisk SOS, który ułatwia nawiązanie połączenia w sytuacji silnego stresu czy nagłego zagrożenia. Te zalety są jednak obarczone szeregiem wad, z których największe to z pewnością niezbyt atrakcyjne wzornictwo, ale też brak dostępu do nawet najbardziej podstawowych funkcji multimedialnych.

myPhone Halo S fot. myPhone

Urządzeniem, które próbuje walczyć z tym stereotypem, jest myPhone Halo S, którego twórcy chcą udowodnić, że istnieje możliwość pogodzenia najwyższego poziomu praktyczności z atrakcyjnym wzornictwem. Spróbujmy przyjrzeć mu się bliżej.

Jaki jest myPhone Halo S?

Zadaniem, które przyświecało projektantom myPhone Halo S, była chęć połączenia korzyści, jakie płyną z zastosowania kolorowego ekranu o sporej, jak na telefon bez systemu operacyjnego, przekątnej, z dużymi i czytelnymi klawiszami. Takie urządzenie byłoby nieprzyzwoicie wręcz długie, a co za tym idzie, trudno byłoby je nazwać praktycznym. Zdecydowano się więc na coś, czym godzono klawiaturę z ekranem przed nastaniem ery urządzeń dotykowych – myPhone Halo S ma budowę typu slider.

Występuje on w dwóch kolorach – czerwonym i czarnym, przez co można obdarować dziadka i babcię takimi samymi urządzeniami, bez obawy, że będą im się mylić. W każdym znalazło się miejsce dla ekranu LCD, pod którym zmieszczono podstawowe przyciski nawigacyjne oraz powszechnie znane czerwoną i zieloną słuchawkę. Dodatkowo nierozłożony telefon idealnie pasuje do dołączonej do zestawu stacji dokującej. Po umieszczeniu w niej, telefon przypomina nieco smartfon (duży ekran, mało przycisków), a przede wszystkim wygląda bardzo elegancko.

myPhone Halo S fot. myPhone

Nie zapomniano o przycisku SOS (umieszczonym dyskretnie na pleckach telefonu) oraz możliwości przypisania do ośmiu wybranych kontaktów własnych zdjęć – wszystko po to, by osoba obdarowana od razu wiedziała kto dzwoni. A gdy znudzą jej się rozmowy z wnukami, dziećmi i znajomymi czy przeglądanie zdjęć, będzie mogła posłuchać swojej ulubionej audycji – telefon ma wbudowane radio FM. W rozsuwanej konstrukcji znalazło się również miejsce dla aparatu, jednak ze względu na jego rozdzielczość (VGA – 640 x 480 pikseli), w sam raz, by uwiecznić na zdjęciach osoby, które chcemy dodać do listy szybkiego wybierania.

Po więcej informacji na temat telefonu zapraszamy na stronę internetową producenta.

Cena? Niewygórowana, a do tego fotoksiążka od CEWE w prezencie.

Proponowana propozycja prezentu na dzień babci i dziadka – telefon myPhone Halo S kosztuje, w sugerowanej cenie detalicznej, 139 złotych, dzięki czemu możemy mówić o rozsądnej wycenie oferowanych możliwości. Dodatkowo osoby, które zdecydują się nabyć jeden z telefonów dedykowanych seniorom firmy myPhone (w tym proponowany model Halo S) w dniach od 15 do 31 stycznia 2020 roku, zostaną uhonorowane voucherem na bezpłatne wykonanie CEWE fotoksiążki (ich liczba jest ograniczona). Może ona stanowić bardzo ciekawe uzupełnienie prezentu, zwłaszcza, jeżeli zostanie wypełniona zdjęciami najukochańszych wnuków i prawnuków.

myPhone Halo S fot. myPhone

A co najlepsze, możesz go zdobyć całkiem za darmo!

W redakcji Tabletowo wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo cenne są relacje z naszymi dziadkami, dlatego we współpracy z firmą mPTech ogłaszamy konkurs, w którym nagrodami są dwa egzemplarze myPhone Halo S.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy, w komentarzu do tego artykułu, podzielić się z nami i innymi czytelnikami anegdotką z życia, dotyczącą spotkania waszych dziadków z nowymi technologiami. Takie historie bardzo często wspomina się z serdecznym uśmiechem na twarzy, tym bardziej miło będzie nam je czytać. Spośród komentarzy wybierzemy dwa, naszym zdaniem najciekawsze, których autorzy będą mogli wręczyć swoim ukochanym dziadkom opisywany telefon.

myPhone Halo S fot. myPhone

Najważniejszym wymogiem wobec odpowiedzi konkursowych jest długość – nieprzekraczająca 1000 znaków (bez spacji). Na komentarze z historyjkami z życia Waszych dziadków czekamy do 19 stycznia. Wysłanie zgłoszenia w formie komentarza oznacza akceptację regulaminu konkursu.

Regulamin konkursu – sprawdź koniecznie!

Powodzenia!

PS. Nie zapominajcie, że najcenniejszym darem, jaki można ofiarować dziadkom, jest pamięć oraz poświęcony czas ;).