Konkurs! Zostaw komentarz i powalcz o smartfon vivo lub jedną z dwóch par słuchawek!

Grudzień to miesiąc jednoznacznie kojarzony z Mikołajkami i Świętami Bożego Narodzenia, czyli… automatycznie też z prezentami ;) Jeśli marzysz o nowym smartfonie lub słuchawkach bezprzewodowych, weź udział w naszym konkursie, a być może szczęście się do Ciebie uśmiechnie i pod tegoroczną choinką zobaczysz sprzęt marki vivo!

Proste zasady, fajne nagrody!

vivo obecne jest na naszym rynku od niedawna, ale między innymi dzięki naszym recenzjom zdążyliście poznać już smartfon vivo X51 5G czy słuchawki vivo Wireless Sport (a recenzję vivo TWS Neo będziecie mogli przeczytać już niebawem).

To właśnie te trzy urządzenia możecie zgarnąć w naszym konkursie, który startuje właśnie teraz.

urządzenia vivo
vivo X51 5G, vivo TWS Neo i vivo Wireless Sport

Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować w komentarzu pod tym postem konkursowym, z wykorzystaniem formularza Disqus (domyślnego systemu komentarzy na Tabletowo.pl), odpowiedź na pytanie związane z produktami marki vivo:

Gdybyś pod choinką mógł (mogła) znaleźć jedno z urządzeń vivo, które by to było i dlaczego?

Praca konkursowa może mieć różnoraką formę – może być tekstem (maks. tysiąc znaków ze spacjami), grafiką (własnego autorstwa), piosenką, krzyżówką, itp. Wszystkie formy dozwolone.

Zaskoczcie nas ;)

Konkurs trwa w dniach 8-13 grudnia 2020. Pamiętajcie, że wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu (PDF).

Aktualizacja:

Słuchawki vivo Wireless Sport wędrują do Slevin, vivo TWS Neo – do Małgorzaty S., z kolei smartfon – zgarnia Marcin H.

Gratulujemy!