Wymyśl nową funkcję w telefonie, która przydałaby się babci lub dziadkowi i wygraj jeden z dwóch telefonów myPhone Halo Q!

Chociaż żyjemy w erze smartfonów, to wciąż nie brakuje osób, które zwyczajnie wolą korzystać z klasycznego telefonu. Marka myPhone jako jedna z nielicznych cały czas rozwija swoją ofertę z myślą o takich użytkownikach. Jej najnowsza propozycja, model myPhone Halo Q, jest dedykowany seniorom.

Reklama

myPhone Halo Q to klasyczny telefon z dużym i kolorowym wyświetlaczem 2,8 cala, wygodną klawiaturą, aparatem i pojemną baterią 1400 mAh, zapewniającą długi czas rozmów na jednym cyklu ładowania. Komfort obsługi komórki wzrasta dzięki stacji ładującej z opcją odnajdywania telefonu. Premierę telefonu przewidziano na przełomie stycznia i lutego br.

Macie okazję wygrać jeden z dwóch egzemplarzy tego telefonu dla swojej babci lub swojego dziadka.

Tego typu telefony są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. myPhone wyposaża je bowiem w duże klawisze, dzięki którym łatwo wybrać numer nawet bez założonych okularów, obrazkowe menu czy dodatkowe stacje ładujące, a także szereg przydatnych w codziennym życiu starszej osoby funkcji. Mowa tu na przykład o możliwości dodania fotokontaktów i przycisku SOS, który daje poczucie bezpieczeństwa oraz gwarancję, że w razie nagłej potrzeby można szybko zadzwonić do ustawionego wcześniej kontaktu.

Klasyczne telefony również nieustannie się rozwijają i mogą być jeszcze bardziej funkcjonalne. Wspólnie z marką myPhone postanowiliśmy więc zachęcić Was, abyście spróbowali wymyślić, jakie nowe opcje mogłyby zaoferować urządzenia nowej generacji dla seniora.

Ogranicza Was wyłącznie wyobraźnia, a jedynym formalnym wymogiem jest, żeby odpowiedź nie była dłuższa niż 1000 znaków.

Pytanie konkursowe brzmi dokładnie:

Swoje odpowiedzi umieszczajcie w formie komentarza pod tym wpisem. Macie czas do niedzieli, 27 stycznia 2019 roku. Zanim jednak to zrobicie, koniecznie zapoznajcie się z zamieszczonym poniżej regulaminem, gdyż udział w konkursie oznacza jego akceptację!

Nagrodą w konkursie jest jeden z dwóch egzemplarzy telefonu myPhone Halo Q. Jedna osoba może wygrać tylko jedną sztukę, więc wybierzemy dwóch różnych zwycięzców. Każdy ma równe szanse!

Z telefonami myPhone dedykowanym seniorom można zapoznać się na tej stronie myPhone’a.

>Tutaj zapoznacie się z Regulaminem konkursu<

Żeby każdy mógł zaproponować swój własny pomysł, nie sugerując się odpowiedziami innych, komentarze pod tym postem pozostaną niewidoczne aż do niedzieli. Nie obawiajcie się jednak ich zostawiać – wszystkie zostaną upublicznione w dniu zakończenia konkursu.