Jeśli poprawnie wytypujesz datę premiery MIUI 9, masz szansę wygrać Xiaomi Redmi Note 4 | Tabletowo.pl

Jeśli poprawnie wytypujesz datę premiery MIUI 9, masz szansę wygrać Xiaomi Redmi Note 4

Dołącz do dyskusji 0

Wydaje się, że nowa wersja nakładki na telefony Xiaomi jest wyczekiwana przez fanów marki bardziej niecierpliwie niż kolejna beta iOS od Apple. Konkurs organizowany na oficjalnym forum MIUI jeszcze podsyca ten nastrój. Można w nim wygrać solidnego średniaka od Xiaomi – model Redmi Note 4.

MIUI to popularne niestandardowe oprogramowanie na smartfony – korzysta z niego ponad 200 milionów ludzi. Obecnie urządzenia Xiaomi działają na MIUI w wersji 8, a fani czekają na aktualizację do kolejnej edycji tego ROM-u.

Konkurs jest właściwie pewną loterią, w której zwycięzcy będą wybierani spośród tysięcy odpowiedzi. Aby wziąć w nim udział, należy poprawnie wytypować datę wypuszczenia nowego oprogramowania. Zabawa już się rozpoczęła i potrwa do 13 lipca. Oczywiście należy być członkiem forum, ale rejestracja trwa chwilę.

MIUI 8

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 20 lipca. Pierwszą nagrodą jest Xiaomi Redmi Note 4. Nagrody drugiego stopnia to 20 kredytów do wydania w sklepie Mi i 500 punktów forum – otrzyma je 5 osób.

Każdy, kto weźmie udział w konkursie otrzyma forumową odznakę „Pioniera MIUI”. Oprócz tego można liczyć na łut szczęścia i dostać jedną z 20 nagród „farciarza” – 200 forumowych punktów.

Konkurs, jak należałoby się tego spodziewać, cieszy się ponadprzeciętnym zainteresowaniem. Samych podstron wątku na forum jest ponad 2 tysiące, a więc odpowiedzi jest jeszcze więcej. Jeśli czujecie się na siłach, też możecie spróbować. Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że szanse na wygraną są – jak zwykle w takich przypadkach – bardzo małe.

Chciałem podkreślić, że to nie Tabletowo organizuje ten konkurs ani nie jesteśmy z nim w żaden sposób związani. Podajemy Wam tylko info, a wszystkiego dowiecie się ze strony MIUI.

*na zdjęciu głównym Xiaomi Redmi Note 4

źródło: TheAndroidSoul, forum MIUI

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona