Konkurs! Kiano przedłuża Święta! Wygraj Kiano Core 10.1 3G

Konkurs! Kiano przedłuża Święta! Wygraj Kiano Core 10.1 3G (aktualizacja)

Konkurs! Kiano przedłuża Święta! Wygraj Kiano Core 10.1 3G

Dawno nie było żadnego konkursu, prawda? Trzeba to nadrobić! Wraz z firmą Kiano przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać tablet Kiano Core 10.1 3G. Zasady są bardzo proste, a nagroda – wydaje mi się – warta zainteresowania. Standardowo liczy się przede wszystkim kreatywne podejście do sprawy. Uprzedzam: wierszyki już nam się przejadły…

Wraz z Kiano postanowiliśmy Wam przedłużyć sezon świąteczny i zaproponować wspólną zabawę, dotyczącą Wielkanocy.

Wyobraźcie sobie, że tablet to… jajko – niespodzianka. Jakie wyposażenie, komponenty, dodatki, a nawet aplikacje i programy chcielibyście, by się w nim znalazły? Jak chcielibyście, aby wyglądał? Możecie użyć swojej bujnej wyobraźni – może zajączek wielkanocny (w postaci producentów) spełni Wasze marzenia w przyszłych urządzeniach… ;)

Czekamy na Wasze krótkie felietony (maksymalnie 2 tysiące znaków), nagrania audio/wideo, zdjęcia… forma dowolna. Spośród podesłanych prac wraz ze sponsorem nagrody wybierzemy dziesięć (naszym zdaniem) najlepszych i opublikujemy na łamach Tabletowo.pl, byście Wy zdecydowali, poprzez głosowanie, autor której z nich ma zgarnąć nagrodę.

A nagrodą jest… Kiano Core 10.1 3G – jedna z ciekawszych tabletowych propozycji z 10-calowym ekranem i 3G, oferujących dobry stosunek parametrów technicznych do ceny. Urządzenie pracuje dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Rockchip RK3066 1,6GHz, a jego systemem operacyjnym jest Android 4.1.1 Jelly Bean. Na jego pokładzie nie zabrakło ekranu IPS 10,1″ 1280×800 pikseli, akumulatora o pojemności 8000 mAh, wyjścia miniHDMI, portu microUSB, slotu kart microSD, aparatu 2 Mpix oraz kamerki. Do dyspozycji użytkownika oddane zostały również: 16GB pamięci wewnętrznej, Bluetooth, 3G oraz 1GB RAM.

Konkurs rusza dziś, a na prace konkursowe czekamy do 21 kwietnia pod adresem [email protected] 22 kwietnia opublikujemy dziesięć wybranych prac, na które będzie można głosować do 28 kwietnia. Ogłoszenie wyników 29 kwietnia.

Powodzenia!

REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest Tabletowo.pl, sponsorem – firma Kiano.
2. Osoby chcące wziąć udział w konkursie zobowiązane są do zapoznania się z regulaminem.
3. Zadaniem uczestników konkursu jest rozwinięcie myśli zawartej w temacie konkursu: „Wyobraź sobie, że tablet to… jajko – niespodzianka” (forma dowolna).
4. Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy do 21 kwietnia pod adresem [email protected] Dzień później opublikujemy 10 wybranych prac, z których Czytelnicy Tabletowo.pl wybiorą, drogą głosowania, najlepszą. Głosowanie zakończy się 28 kwietnia.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi 29 kwietnia.
6. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej za pomocą wiadomości e-mail i aby otrzymać nagrodę, zobowiązany jest przesłać za pomocą zwrotnej wiadomości e-mail swoje dane adresowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania z kodem pocztowym oraz numer telefonu).
7. Nagroda zostanie przesłana drogą pocztową w ciągu siedmiu dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników konkursu.
8. Osoby, których prace dostaną się do ścisłego finału, wyrażają zgodę na opublikowanie ich imienia i nazwiska na stronach serwisu Tabletowo.pl i profilu na Facebooku, jak również na profilu Kiano.
9. Wydanie nagrody nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Podatek od nagrody opłaci sponsor nagrody.
10. Zwycięzcy nie przysługuje prawo wymiany nagród na ekwiwalent pieniężny.
11. Zwycięzca konkursu nie może przenieść prawa do otrzymania nagrody na osoby trzecie.

Aktualizacja

10 wybranych prac opublikujemy dzień później niż planowaliśmy, tj. 23 kwietnia, natomiast głosowanie potrwa do 29 kwietnia.