KONKURS! Do wygrania Toshiba Libretto W100

Reklama

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami rozpoczynamy pierwszy po dłuższej przerwie konkurs na łamach Tabletowo.pl. Tym razem do współpracy udało nam się namówić znaną firmę – TOSHIBA. Dzięki sponsorowi, do wygrania jest ciekawe urządzenie, jakim jest dwuekranowa Toshiba Libretto W100 (recenzja tutaj).

Zadanie konkursowe jest banalnie proste, a nagroda bardzo interesująca! Aby wziąć udział w konkursie i stanąć do rywalizacji o Toshibę Libretto W100 wystarczy:

zrobić zdjęcie logo lub laptopa TOSHIBA w najbardziej odjechanym miejscu!

Zdjęcie wyślij do 5 września 2011 roku na adres e-mailowy: toshiba[małpka]poczta.multipr.pl – w tytule „Konkurs – Toshiba”. Kolejność nadsyłania zgłoszeń oczywiście nie ma żadnego znaczenia.

Wszystkim życzymy ciekawych pomysłów, a najlepszy z nich nagrodzimy równie interesującym urządzeniem. Przed wzięciem udziału w konkursie każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem dostępnym poniżej.

Wspomnę jedynie, że po zakończeniu tego konkursu ruszy kolejny, w którym do wygrania będzie kolejna dachówka ;-) Warto także śledzić nasz profil na Facebooku :-)

Zasady konkursu:

1. Nagrodą w konkursie jest Toshiba Libretto W100.

2. Sponsorem nagrody jest firma TOSHIBA.

3. Konkurs trwa do 5 września 2011 roku włącznie.

4. Zadaniem uczestników konkursu jest zrobienie zdjęcia logo lub laptopa Toshiba w najbardziej odjechanym miejscu i przesłanie go pod adres mailowy: toshiba[małpka]poczta.multipr.pl w tytule „Konkurs Toshiba na Tabletowo”.

5. Zwycięzcę wyłoni dwuosobowe jury, składające się z redaktora Tabletowo.pl i osoby reprezentującej sponsora nagrody – TOSHIBA.

6. Wyniki konkursu opublikowane zostaną 9 września 2011 roku wieczorem.

7. Udział w konkursie oznacza z akceptacją regulaminu konkursowego.

Regulaminklik.