Jakie masz postanowienie noworoczne? Napisz i wygraj smartfon Alcatel Idol 5! (rozstrzygnięty)

Zrzucić zbędne kilogramy, zacząć biegać, odłożyć pieniądze na wakacje, kupić samochód, nauczyć się tańczyć, rzucić palenie – to tylko wybrane postanowienia noworoczne, które często słyszę od znajomych pod koniec grudnia… każdego roku. Jak się domyślacie, często już kilka tygodni później okazuje się, że plany spaliły na panewce i wszystko wraca „do normy”. Podzielcie się z nami swoimi postanowieniami – możecie wygrać smartfon Alcatel Idol 5.

Razem z polskim oddziałem Alcatela postanowiliśmy zaprosić Was do udziału w szybkim i przyjemnym konkursie. Szybkim, bo trwa do końca roku – macie zatem tylko cztery dni, by wziąć w nim udział. Przyjemnym, bo wystarczy napisać jeden krótki komentarz, w którym… opiszecie swoje postanowienie noworoczne i jak do ich zrealizowania wykorzystacie swój nowy smartfon – Idol 5 ;).

Postarajcie się nas rozbawić, ale pamiętajcie, że to postanowienie musi dać się spełnić. Jasne, nie będziemy później weryfikować, czy Wam się udało (albo… miejcie się jednak na baczności! ;)), ale jednak fajnie by było, gdyby zwycięzca smartfona jednak wziął to do siebie, że dzięki jego postanowieniu udało mu się wygrać… ;) No dobra, kogo ja chcę oszukać – albo ma się silną wolę, albo nie. Ja jednak za wszystkich Was trzymam kciuki. Zarówno, jeśli chodzi o postanowienia, jak i o sam konkurs.

Pamiętajcie, że pod uwagę brane będą jedynie odpowiedzi zawarte w sześciu zdaniach. Maksymalnie sześciu.

Oczywiście wzięcie udziału w konkursie, oznacza akceptację Regulaminu.

A na temat samego smartfona więcej możecie się dowiedzieć z jego recenzji:

https://www.tabletowo.pl/2017/12/01/alcatel-idol-5-test-recenzja/

 

Aktualizacja (4.01., 21:40):

Miło jest mi poinformować, że Alcatel Idol 5 wędruje w ręce użytkownika Marek Cooper. Gratulujemy!

Aktualizacja (14.01.):

W odpowiedzi na reklamację jednego z Czytelników powiadamiam, że oczywiście chodziło o MAKSYMALNIE sześć zdań. Mogło być mniej albo równe sześć.