W Lublinie nie zapłacisz już za parking za pomocą apki SkyCash 16

W Lublinie nie zapłacisz już za parking za pomocą apki SkyCash

Ostatnia aktualizacja:

SkyCash przekazał na swojej stronie internetowej, że usługa mobiParking w Lublinie przestała być obsługiwana przez aplikację firmy. Sama zdradza, że nie stało się to za sprawą jej działań, a jej przedstawiciele starają się przywrócić dotychczasowy stan rzeczy.

Płacenie za parking w Lublinie przez SkyCash niemożliwe

SkyCash w Lublinie prowadził usługę mobiParking dzięki współpracy z miejskim kontrahentem, obsługującym Strefę Płatnego Parkowania. Wycofał się on jednak z tej współpracy, pozostawiając SkyCash w niewygodnej sytuacji.

I nie tylko tę firmę, ponieważ jak donosi serwis Cashless, w III kwartale ubiegłego roku kierowcy uiścili opłaty parkingowe za pomocą urządzeń mobilnych łącznie na kwotę 150 tys. zł, z czego prawie wszystkie wpłaty pochodziły ze SkyCash. Ci, którzy z dnia na dzień zostali pozbawieni możliwości płacenia za parking w ten sposób, na pewno nie są zbyt szczęśliwi z tego powodu.

Firma prosi użytkowników SkyCash i mobiParking w Lublinie o wyrozumiałość i przeprasza za niedogodności, zapewniając, że w sprawie wznowienia możliwości wnoszenia opłat za parkowanie za pomocą aplikacji toczą się rozmowy z reprezentantami miasta Lublin.

Jeśli chcesz pomóc, to możesz

SkyCash zdaje sobie sprawę z tego, że dotychczasowi użytkownicy mogą czuć się zaskoczeni sytuacją, dlatego podaje w aplikacji numery kontaktowe do Urzędu Miasta Lublin, aby każdy zainteresowany mógł uzyskać informację nie tylko od naszego Biura Obsługi Klienta, ale także bezpośrednio od miasta.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Można tam zadzwonić, korzystając z numeru telefonu 81 466 1000 lub 81 466 2000.

Inne możliwości uiszczania opłat w Lublinie za pomocą SkyCash nadal pozostają w mocy, na przykład płacenie za bilety komunikacji miejskiej, bilety POLREGIO czy PKP Intercity. Do rozwiązania tej sytuacji jedyną możliwością płacenia za parking w Strefie Płatnego Parkowania, jest skorzystanie z aplikacji CityPark App.

W ubiegłym roku bardzo podobnie potoczyła się współpraca SkyCash z operatorem miejskiej strefy parkowania w Krakowie. Sprawę udało się pozytywnie załatwić, i aktualnie SkyCash obsługuje mobilne płatności za parking w tym mieście.

źródło: SkyCash przez Cashless