Konferencja Huawei już 5 stycznia. A na niej Honor X3 i… flagowy P9 z 6GB RAM? | Tabletowo.pl

Konferencja Huawei już 5 stycznia. A na niej Honor X3 i… flagowy P9 z 6GB RAM?

Dołącz do dyskusji 0

6 stycznia startują jedne z największych targów elektronicznych w ciągu roku, CES. Jak się okazuje, w przeddzień rozpoczęcia tego wydarzenia Huawei zaprezentuje swoje sprzętowe nowości podczas konferencji prasowej. Czego możemy się spodziewać?

Przede wszystkim tabletu albo dużego smartfona. Mówi się o Honorze X3 (o nazwie kodowej P950S), który ma mieć wyświetlacz o przekątnej 6,2″ i rozdzielczości 2K. Ma działać dzięki procesorowi Kirin 950 przy współpracy 4GB RAM, a jego systemem operacyjnym będzie Android w najnowszej wersji 6.0 Marshmallow z nakładką EMUI. Pamięci ma oferować aż 64GB.

zaproszenie-huawei-5stycznia2016-ces

Ale bardziej interesujące wieści pojawiły się odnośnie smartfona, który ma zadebiutować w Las Vegas. Spekuluje się bowiem, że podczas CES poznamy Huawei P9, czyli tegorocznego flagowca. Co ciekawe, za jego działanie ma odpowiadać ta sama jednostka centralna, czyli Kirin 950, ale z… aż 6GB pamięci operacyjnej RAM. Przekątna wyświetlacza ma pozostać niezmieniona w stosunku do Huawei P8 – 5,2″ i rozdzielczość Full HD.

Wydaje mi się, że z premierą Huawei P9 producent zaczeka do targów w Barcelonie, choć oczywiście różnie może być. Jakkolwiek prawdopodobnie lub też nie brzmią powyższe informacje, wszystko się wyjaśni już jutro (tj. 5 stycznia).

źródło: gizchina (1) (2)

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona