Po raz pierwszy konferencja Apple będzie transmitowana również przez Twittera | Tabletowo.pl

Po raz pierwszy konferencja Apple będzie transmitowana również przez Twittera

Dołącz do dyskusji 0

Jest kilka sposobów na to, by oglądać dzisiejszą konferencję Apple, na której firma ma zaprezentować nowe iPhone’y. Transmisję z Cupertino będzie można obejrzeć w nowy (przynajmniej dla Apple) sposób – na Twitterze.

Jeśli interesujecie się nowinkami technologicznymi i obserwujecie różne portale o tej tematyce, spodziewajcie się zatrzęsienia wiadomości dotyczących nowych iPhone’ów i innych sprzętów Apple, dzisiaj w okolicach godziny 20:00. O godzinie 19:00 naszego czasu w kalifornijskim Cupertino rozpocznie się transmisja z premiery tych urządzeń.

W przeciwieństwie do poprzednich lat, Apple postanowiło trochę bardziej otworzyć się na osoby chcące obejrzeć konferencję. Zatem tak jak było w roku ubiegłym, transmisja z wydarzenia będzie dostępna dla korzystających z przeglądarek Safari czy Microsoft Edge oraz przez Apple TV. Podczas tegorocznego WWDC 2018 pojawiła się pewna zmiana – użytkownicy Chrome’a i Firefoxa również będą mogli ją oglądać. Jest jednak jeszcze jedna, nigdy dotąd nie wykorzystywana przez Apple opcja. Twitter.

Jeśli polubimy powyższy tweet, Apple wyśle do nas przypomnienie o rozpoczynającej się konferencji. Trochę dziwny sposób na poinformowanie zainteresowanych, ale najważniejsze, że skuteczny.

Apple już od lat prowadzi na Twitterze swoje konto, albo raczej tylko „ma” tam konto. Nie używa go w taki sposób, jak większość marek. Gdyby je sprawdzić, szybko okazałoby się, że przez siedem lat istnienia profilu nie pojawił się na nim ani jeden tweet.

To efekt uboczny sposobu, w jaki Apple używa Twittera – posługuje się tylko tweetami sponsorowanymi, które nie są wyszczególniane w historii profilu. Jednak w tym roku po raz pierwszy od lat coś się ruszy – dostaniemy możliwość oglądania konferencji Apple wprost z Cupertino.

Możecie więc z tego skorzystać, jeśli lubicie Twittera lub wybrać jakikolwiek inny sposób na śledzenie prezentacji nowych iPhone’ów. Na Tabletowo ruszy livechat, na którym będą pojawiać się najważniejsze informacje podane podczas imprezy oraz komentarze naszych redaktorów. Po konferencji zaś będziecie mogli zapoznać się z artykułami dotyczącymi pokazanych na niej sprzętów.

Zapraszamy!

iPhone XC będzie dostępny w takich kolorach. Apple wymyśliło też chyba najgorszy Dual SIM, jaki mogło

dzięki Slashgear

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona