Koncept: HTC Babel - tablet z dwoma systemami. Wygląda jak HTC One - Tabletowo.pl

Koncept: HTC Babel – tablet z dwoma systemami. Wygląda jak HTC One

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Koncept: HTC Babel - tablet z dwoma systemami. Wygląda jak HTC One HTC Koncepcje Nowości

Osobiście nigdy nie zastanawiałem się nad takim przerośniętym HTC One (btw dla mnie to najładniejszy smartfon). Jednak taki tablet byłby jednym z najpiękniejszych i najlepiej wykonanych na rynku. Szkoda, że najprawdopodobniej na koncepcie się skończy.

HTC Babel to wymysł ludzi z @PhoneDesigner i trzeba przyznać, że grafiki są bardzo dobre. Robią wrażenie, choć w rzeczywistości wygląd tytułowego urządzenia, to nic innego, jak wiernie odwzorowana stylistyka smartfona HTC One.

Wiemy, że w przeszłości HTC nie radziło sobie ze sprzedażą tabletów. Nie odnaleźli się na tej płaszczyźnie rynku i „porzucili” to. Plotki jednak mówią, że w połowie tego roku światło dzienne może ujrzeć tablet spod ręki HTC, tylko że byłby sprzedawany pod szyldem Google Nexus.

Tablet na grafikach posiada dwa systemy – 64-bitowego Windowsa i Androida. Jak sądzicie, taki koncept ma sens, czy to może tylko sfera marzeń?

Ja wyobrażam sobie digitizer Wacom i szereg aplikacji o wyglądzie HTC Sense. Do tego profesjonalne rysiki. Gdybym zawodowo zajmował się grafiką, to właśnie tak wyglądający tablet chciałbym mieć, nie tylko w pracy. Jego wykonanie powaliłoby niejednego obserwatora.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona