Promocja: kup smartfon za co najmniej 1400 złotych i odbierz za darmo audiobooka | Tabletowo.pl

Promocja: kup smartfon za co najmniej 1400 złotych i odbierz za darmo audiobooka

Dołącz do dyskusji 0

Ja osobiście jakoś nieszczególnie mogę się przekonać do audiobooków, ale jeżeli Wy nie macie z tym problemu, to właśnie nadarzyła się okazja, żeby jeden dostać całkowicie za darmo. Jest tylko jeden warunek: trzeba kupić smartfon za co najmniej 1400 złotych.

W zasadzie to jest jeszcze jeden, ponieważ wspomniany smartfon należy kupić w Komputroniku – jest to bowiem wspólna akcja tego sklepu i serwisu Virtualo.pl. Promocja trwa do 30 listopada włącznie lub do wyczerpania puli produktów nią objętych – a jest ich w sumie dwanaście i możecie je zobaczyć na >tej stronie<. Od razu też powiem, że są różne gatunki, więc coś powinno wpaść Wam w oko.

Pierwsze, co trzeba zrobić, aby dostać darmowego audiobooka, to kupić w Komputroniku smartfon za co najmniej 1400 złotych. Ich listę znajdziecie w podlinkowanym na końcu artykułu regulaminie. Następnie należy wejść na stronę kody.komputronik.pl i zarejestrować zakup. Po weryfikacji zgłoszenia, kod zostanie przesłany na wskazany numer telefonu po 21 dniach. Po jego otrzymaniu, użytkownik musi udać się na stronę virtualo.pl/audiobooki-komputronik i postępować zgodnie ze wskazówkami, podanymi na samym dole.

Jak skorzystać z promocji?

Jeżeli ktoś anuluje zakup lub zwróci smartfon, automatycznie traci prawo do otrzymania kodu, uprawniającego go do odebrania darmowego audiobooka. A jeśli już go zrealizował, będzie zobowiązany zwrócić jego wartość, tj. 25 złotych brutto. Kodu nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny (tzn. na gotówkę).

Regulamin Promocji „Kup smartfona i odbierz audiobooka”

Aktualizacja: - 2018.01.11Promocja została przedłużona do końca lutego 2018 roku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona