Kolorowy Overmax NewBase z Androidem JB

Overmax rozszerza portfolio swoich produktów o tablet internetowy dedykowany mniej wymagającym użytkownikom. Mowa o modelu NewBase, który jeszcze w tym miesiącu zagości na półkach sklepowych w naszym kraju.

Overmax NewBase to 7-calowy tablet , pracujący w oparciu o system Google Android 4.1 Jelly Bean, na wyposażeniu którego znajdziemy jednordzeniowy procesor Rockchip RK2928 o taktowaniu 1,2 GHz, 512 MB pamięci operacyjnej RAM DDR3, 4 GB pamięci wewnętrznej, jak również dwa aparaty – główny z matrycą 2 Mpix oraz kamerę frontową, dedykowaną połączeniom wideo. Ponadto na jego pokładzie znalazło się miejsce dla modułu sieci bezprzewodowej Wi-Fi w standardzie 802.11 b/g/n, wyjścia HDMI, portu microUSB, wyjścia słuchawkowego jack 3.5 mm oraz akumulator o pojemności 2200 mAh. Obraz zaś prezentowany jest w rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Tablet zadebiutuje na rynku w siedmiu wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, czerwonym, niebieskim, zielonym, pomarańczowym i różowym, zaś jego cena detaliczna wraz z etui wynieść ma około 280 złotych.

źródło: Overmax