Kolejny tablet stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach. Poznajcie LeapFrog Epic | Tabletowo.pl

Kolejny tablet stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach. Poznajcie LeapFrog Epic

Dołącz do dyskusji 0

Na półkach sklepowych pojawia się coraz więcej tabletów stworzonych z myślą o najmłodszych użytkownikach. Takie propozycje oferują nieco zmieniony interfejs, są wzbogacane o dodatkowe aplikacje, a za ochronę obudowy odpowiada kolorowe, wzmocnione etui. LeapFrog wprowadza do sprzedaży nowy model Epic dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Jak prezentuje się na tle konkurencyjnych produktów?

LeapFrog Epic ma 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Za wydajność odpowiada czterordzeniowy procesor 1,3 GHz (zapewne Mediatek MT6582), który został uzupełniony o 1 GB RAM. Nowy tablet dla dzieci oferuje również 16 GB pamięci wbudowanej i slot kart microSD (d0 32 GB).

Na jego pokładzie nie mogło zabraknąć aparatów – zarówno przedni, jak i tylny fotografują w rozdzielczości 2 Mpix. Tablet Epic obsługuje Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 i o czym warto nadmienić, pozwala na około 6 godzin pracy. Urządzenie będzie dostępne w jednej, białej wersji kolorystycznej, a do zestawu będzie dołączane zielone etui ochronne, zapewniające odporność na upadki.

Oczywiście LeapFrog zadbał o zmodernizowanie Androida 4.4 KitKat na potrzeby najmłodszych użytkowników – preinstalowanych jest ponad 20 specjalnie dobranych aplikacji. Oprócz tego Epic zapewnia kontrolę rodzicielską i dostęp do Learning Library, gdzie wszystkie tytuły są darmowe i pozbawione reklam.

LeapFrog Epic będzie dostępny w sprzedaży od września w cenie wynoszącej 139,99 dolarów.

Co sądzicie o takim tablecie dla najmłodszych?

źródło: LeapFrog przez Gizmag, Tablet-News

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona