Kolejny sprzęt Samsunga z aktualizacją. Tym razem Galaxy Note 2 (N7105 i N7100) z Androidem 4.3 - Tabletowo.pl

Kolejny sprzęt Samsunga z aktualizacją. Tym razem Galaxy Note 2 (N7105 i N7100) z Androidem 4.3

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Kolejny sprzęt Samsunga z aktualizacją. Tym razem Galaxy Note 2 (N7105 i N7100) z Androidem 4.3 Aktualizacje Nowości Samsung

Swego czasu Samsung rywalizował z Asusem o miano producenta, który najczęściej i najszybciej aktualizuje swoje urządzenia. W ostatnich miesiącach trudno tak naprawdę powiedzieć, któremu z nich należy się ono bardziej, choć chyba mimo wszystko koreańskiemu koncernowi. Wczoraj rozpoczął bowiem aktualizowanie tabletu Galaxy Tab 2 10.1 do Androida 4.2.2 Jelly Bean, a dziś ruszył proces udostępniania nowszej wersji systemu dla innego produktu. I tak, Galaxy Note 2 LTE (GT-N7105) otrzymał Androida 4.3 Jelly Bean.

Pierwsi użytkownicy tabletofonu Samsunga drugiej generacji, który wszedł do sprzedaży pod koniec ubiegłego roku, już cieszą się z tej wersji systemu. W pierwszej kolejności możliwość aktualizacji otrzymali posiadacze urządzenia z krajów nordyckich. Wkrótce powinna się pojawić również w innych krajach.

Warto zauważyć, że Galaxy Note 2 sprzedawany był z Androidem 4.1.2 na pokładzie. Przez tych kilkanaście miesięcy nie otrzymał aktualizacji do Androida 4.2.2 i już się tak z pewnością nie stanie. Mamy bowiem do czynienia już z nowszą wersją systemu, Androidem 4.3.

Co wprowadza najnowsza „żelka”? Przede wszystkim wsparcie dla zegarka Galaxy Gear, jak również Samsung KNOX i Samsung Wallet. Do tego zmieniony został interfejs użytkownika i klawiatura Samsunga, poprawione zarządzanie pamięcią operacyjną RAM, zaktualizowane zostały sterowniki GPU, co poskutkowało osiąganiu wyższych wyników urządzenia w benchmarkach i dodano wiele nowych, często niewielkich funkcji, mających wpłynąć na korzystanie z produktu. Nowe aplikacje Samsunga (kalkulator, zegar, galeria, muzyka, kontakty), nowy S-Voice, nowy tryb aparatu, tryb samochodowy i zmodyfikowany ekran blokady, to w dalszym ciągu tylko część zmian, jakie znajdziemy w Androidzie 4.3 dla Galaxy Note 2 LTE.

Aktualizacja:

Android 4.3 trafił również do pierwszych użytkowników Galaxy Note 2 N7100.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona