Kolejny przedstawiciel nowej serii Samsunga, Galaxy O7, zdradza swoją specyfikację | Tabletowo.pl

Kolejny przedstawiciel nowej serii Samsunga, Galaxy O7, zdradza swoją specyfikację

Dołącz do dyskusji 0

Samsung ani na chwilę nie zwalnia tempa, co i rusz wypuszczając kolejnych przedstawicieli różnych serii ze swojego portfolio. Niedawno dowiedzieliśmy się, że do obecnych już linii A, E, J, S i Note dołączy następna, oznaczoną literką O, a jej pierwszym członkiem będzie Galaxy O5.

Dzisiaj dowiadujemy się, że Samsung testuje kolejnego jej przedstawiciela, Galaxy O7 i to w dwóch różnych wersjach. Przez GFXBench „przeszedł” właśnie model oznaczony nazwą kodową (SM-G600x). Z testu dowiadujemy się, że jest on wyposażony w 5- lub 5,8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (5-punktowy Multi-Touch), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2 GHz (Cortex A53 – ARMv8), układ graficzny Adreno 306, 1 GB RAM, 8 GB pamięci wbudowanej (zapewne rozszerzalnej), aparat o matrycy 13 Mpix z diodą doświetlającą LED i autofokusem, 5 Mpix kamerkę na froncie oraz system operacyjny Android w wersji 5.1.1.

Samsung Galaxy O7

Nie da się ukryć, że specyfikacja Samsunga Galaxy O7 nie powala na kolana, a nawet wydaje się być „lekko archaiczna”, jak na końcówkę 2015 roku. Jeśli jednak Koreańczycy wycenią te propozycje odpowiednio, mają jakieś szanse na sukces. Inaczej z pewnością każdy sięgnie po coś bardziej atrakcyjnego, bo Galaxy O7 niczym specjalnym się nie wyróżnia.

Źródło: phoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Przeczytaj następny wpis

Cztery wersje Samsunga Galaxy S7, dwie kamery na froncie i wcześniejsza premiera

czyli kolejna garść plotek o przyszłorocznym flagowcu Koreańczyków

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona