Kolejny niskobudżetowiec: Arnova 8b G2 - Tabletowo.pl

Kolejny niskobudżetowiec: Arnova 8b G2

Tabletowo.pl Kolejny niskobudżetowiec: Arnova 8b G2 Nowości

Ostatnio, dzięki Wam, Czytelnikom Tabletowo.pl, zmieniliśmy nastawienie do budżetowych tabletów internetowych i zaczęliśmy podchodzić do nich z większym zainteresowaniem – mogliście to zauważyć w ostatnich recenzjach: Plug Impact i Bmorn V99 (a wkrótce także Ainol Novo Aurora i Goclever A73). Jeśli się dobrze przyjrzymy tabletowym propozycjom poszczególnych producentów, także tych mniej znanych, okazuje się, że wśród nich można znaleźć ciekawe urządzenia za niewielkie pieniądze. Seria tabletów Arnova bezsprzecznie należy do grona taniego sprzętu, ale jakoś nie potrafi się z niego wybić. Czy pomoże jej w tym tablet Arnova 8b G2?

Według mnie – nie. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 2.3 Gingerbread i nie ma żadnych informacji dotyczących ewentualnej możliwości aktualizacji systemu do wersji Ice Cream Sandwich. Jeśli uważnie śledzicie Tabletowo.pl, na pewno wiecie, że na targach CES 2012 zaprezentowano sporo ciekawych i tanich tabletów, które oferują „lodową kanapkę”.

Tablet Arnova 8b G2 został wyposażony w 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 600 pikseli, jednordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1GHz, 512MB RAM, kamerkę, 4GB/8GB pamięci wewnętrznej oraz slot kart microSD.

Cena urządzenia nie została ujawniona. Wiele jednak wskazuje na to, że nie powinna przekraczać 200 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona