Kolejne urządzenie HP przyłapane w teście GFXBench - Tabletowo.pl

Kolejne urządzenie HP przyłapane w teście GFXBench

Dołącz do dyskusji 0

Na stronie internetowej GFXBench dostrzeżone zostało kolejne urządzenie marki Hewlett-Packard. Dzięki temu możemy poznać nieco szczegółów na temat specyfikacji technicznej najnowszej propozycji HP.

Tajemnicze urządzenie ukrywa się pod nazwą Bowser 10 x2 PC. Z benchmarku wynika, że tablet (lub hybryda, co sugeruje dopisek „PC” w nazwie) ma ekran o rozdzielczości full HD (1920 x 1080 pikseli), układ graficzny GeForce, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 4 z maksymalną częstotliwością taktowania 1810 MHz, a całość pracuje w oparciu o Androida 4.3 Jelly Bean.

Tabletowo.pl Kolejne urządzenie HP przyłapane w teście GFXBench Nowości

Na chwilę obecną to wszystko, co wiemy o tym modelu. Zainteresowanym pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych wieści. Warto zauważyć, że nazewnictwo sugeruje, jakoby HP Bowser 10 x2 PC miało zadebiutować w sprzedaży wraz ze stacją dokującą.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona