Kolejne przesłanki sugerują zbliżającą się premierę Samsunga Galaxy Note 12.2 | Tabletowo.pl

Kolejne przesłanki sugerują zbliżającą się premierę Samsunga Galaxy Note 12.2

Dołącz do dyskusji 0
Samsung Galaxy Note 12.2

Dla jednych tablet z 7-calowym ekranem jest za mały, innym nie wystarcza nawet 10,1 cali. Co w takim przypadku? Pozostaje im szukać w większych modelach dostępnych na rynku, których jednak wciąż jest niezbyt dużo. Wiele jednak wskazuje na to, że już wkrótce Samsung zdecyduje się zapełnić tę lukę modelem 12-calowym. Do rodziny Galaxy Note, liczącej aktualnie trzy modele: Galaxy Note 3 (5,7″), Galaxy Note 8.0 i Galaxy Note 10.1 2014, ma dołączyć Galaxy Note 12.2.

O urządzeniu tym spekulujemy już od dłuższego czasu, jednak to właśnie teraz coraz więcej zaczyna wskazywać na to, że jesteśmy już naprawdę blisko jego oficjalnej prezentacji. Nie tak dawno przez ręce Bluetooth SIG przewinął się ten sprzęt w wersji WiFi, tym razem możemy powiedzieć to samo o edycji z LTE: SM-P905V (V może sugerować dostępność produktu w amerykańskiej sieci Verizon).

Co więcej, Galaxy Note 12.2 (P905 – bez V, co wskazuje na międzynarodową wersję) pojawił się również w wynikach popularnego benchmarku AnTuTu. Uzyskał w nim wynik 35901 punktów.

Nadchodzący 12,2-calowy tablet koreańskiego producenta nie będzie raczej niczym innym niż większą wersją Galaxy Note 10.1 2014. Na jego pokładzie powinniśmy znaleźć czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800, 3GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparat 8 Mpix oraz ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Całość ma pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.3 Jelly Bean.

Kiedy premiera? Wiadome jest jedno: coraz bliżej. Ale konkretów brak.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona