Kolejne informacje o przyszłorocznym smartfonie Apple | Tabletowo.pl

Kolejne informacje o przyszłorocznym smartfonie Apple

Dołącz do dyskusji 0

Myśleliście, że plotki na temat iPhone’a skończą się wraz z jego premierą? Dobre sobie. Właśnie zaczyna się sezon na informacje o iPhone 2017 (7s? 8?). Według ostatnich doniesień przyszłoroczny flagowiec firmy Apple będzie pozbawiony fizycznego przycisku Home, a także zaoferuje większą przestrzeń ekranu dotykowego niż dotychczas.

Nie są to informacje, które by nie pojawiały się wcześniej. Pogłoski na temat sporych zmian w przyszłorocznym smartfonie Apple słychać było jeszcze przed premierą iPhone’a 7. Teraz zostają potwierdzone przez inne źródła. Okazuje się, że usunięcie mini-jacka w tegorocznym wydaniu telefonu to dopiero początek „czystek” w telefonie. W 2017 iPhone zostanie najprawdopodobniej pozbawiony przycisku Home.

Zamiast niego otrzymamy wirtualny przycisk Home na ekranie urządzenia, który jednak – dzięki wykorzystaniu nowych technologii dotyku oraz znanego już 3D Touch – zapewni jeszcze lepsze efekty. Będziemy mogli logować się za pomocą linii papilarnych z dowolnego miejsca na ekranie iPhone’a.

To nie koniec nowości. Potwierdzają się też informacje o ekranie AMOLED w przyszłorocznym iPhone, a także jego większym obszarze roboczym. To ostatnie będzie możliwe głównie dzięki usunięciu fizycznego przycisku Home i zyskaniu w ten sposób dodatkowej przestrzeni na przedniej części urządzenia. Według innych doniesień, Apple może też zdecydować się na wprowadzenie zakrzywionego ekranu – wzorem Samsunga Galaxy S7 edge. Ten jednak miałby pojawić się tylko w wersji Plus iPhone’a.

Źródło: PocketNow

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona