Kolejne informacje na temat Samsunga Galaxy A7 15

Kolejne informacje na temat Samsunga Galaxy A7

Jeżeli zaciekawił Was temat Samsunga Galaxy Alpha i widzielibyście tak wykonany phablet, to mam dobrą wiadomość. Dzięki indyjskim źródłom – Zauba – wiemy, że bardzo tajemniczy – jak do tej pory – sprzęt o oznaczeniu SM-A700, będzie oferować wyświetlacz o przekątnej 5,5-cala. 

sm-a700-zauba

Galaxy A7 ma mieć rozdzielczość HD. Tak więc możemy się domyślać, że w założeniu ma to być tani phablet(?). Spekuluje się, że finalnie będzie kosztować około 450 do 500 euro. Problem w tym, że w Polsce po doliczeniu naszych podatków, taki A7 kosztowałby sporo ponad 2000 zł . Rodzi się więc pytanie czy to się opłaci? Galaxy Alpha okazał się świetnym smartfonem, ale nieco za drogim… Mam nadzieję, że w przypadku A7 Samsung nie zaszaleje mocno z jego ceną. Przeszło 2000 zł za phablet z rozdzielczością HD w dobie urządzeń, które już jakiś czas oferują Full HD? Trochę mija się to z celem.

Niestety, nie wiemy jeszcze jaki układ będzie sercem SM-A700. Nie wiadomo czy będzie to wydajny, czy tani układ, a może Exynos? Możemy tylko gdybać…

Poza tym wiemy, że testowany w Indiach egzemplarz A7, posiada dwa sloty na karty SIM. Cóż, czekamy na kolejne przecieki, gdyż na razie mamy zbyt mało elementów tej układanki.