HTC one M9

Kolejna wersja HTC M9 otrzymała certyfikat w TENAA

HTC One M9e został dostrzeżony w urzędzie certyfikacji TENAA. Jest to smartfon z 5-calowym wyświetlaczem i dobrą, lecz nie najlepszą specyfikacją. Premiera prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu, jest na co czekać?

Jak pisałem wyżej, HTC One M9e będzie posiadał 5-calowy wyświetlacz, który będzie rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Sercem smartfona będzie procesor Mediatek MT6795 – ośmiordzeniowa jednostka taktowana zegarem 2,2 GHz, którego dopełnią 2GB pamięci RAM.

W urządzeniu znajdziemy 13-megapikselowy aparat główny oraz przednią, 4-megapikselową kamerkę wykonaną w technologii Ultrapixel. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono 16GB pamięci wbudowanej, którą można będzie rozszerzyć o maksymalnie 128GB przy użyciu kart microSD. Całość będzie działała w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.0.2 Lollipop.

Mówi się, że HTC One M9e zostanie zaprezentowany już 29 września podczas konferencji HTC, na której poznamy również model Butterfly 3. Na chwilę obecną nie znamy ceny ani wyglądu nadchodzącego urządzenia.

Źródło: phonearena 

*na zdjęciu HTC One M9