Kolejna nadchodząca nowość od HP: 10 Plus z ekranem 10,1″ 1920 x 1200 pikseli | Tabletowo.pl

Kolejna nadchodząca nowość od HP: 10 Plus z ekranem 10,1″ 1920 x 1200 pikseli

Dołącz do dyskusji 0

Okazuje się, że Slate 10 Plus nie jest jedynym tabletem HP, który wkrótce ma zadebiutować na rynku. Oprócz niego poznaliśmy dziś, aczkolwiek warto pamiętać, że wciąż nieoficjalnie, tablet o bardzo zbliżonej nazwie – HP 10 Plus. Urządzenia różnią się od siebie pod wieloma względami, ale najbardziej w oczy rzuca się rozdzielczość wyświetlaczy o tej samej przekątnej, jednostka centralna oraz pojemność akumulatora. Oraz to, że w przeciwieństwie do Slate 10 Plus, model 10 Plus nie bazuje na sprzęcie Huawei.

Czego zatem możemy się spodziewać po HP 10 Plus? Przede wszystkim ekranu IPS o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli – podobno z powłoką antyodblaskową, czterordzeniowego procesora Cortex A7 o częstotliwości taktowania 1GHz (konkretna jednostka nie jest znana), 1GB RAM oraz Androida w wersji 4.4.2 KitKat. Za jego czas działania ma odpowiadać akumulator o pojemności 7700 mAh.

Urządzenie nie będzie należało ani do najlżejszych (ma ważyć 660 gramów), ani najcieńszych (ma mieć 9,5 mm grubości). Do znajomych nam aktualnie parametrów technicznych można dodać jeszcze aparat 5 Mpix, kamerka 2 Mpix, WiFi, slot kart microSD oraz port microUSB.

Z opublikowanych dziś w sieci informacji wynika, że cena HP 10 Plus ma się zamknąć w 240 euro. Czy tak faktycznie będzie i kiedy urządzenie trafi do sprzedaży – tego na chwilę obecną nie wiadomo.

Zdjęcie prasowe pochodzi z serwisu MobileGeeks – tam również możecie zobaczyć ich więcej (link poniżej).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona