Kolejna marka na polskim rynku: 3Q. Dwurdzeniowe tablety od 370 złotych | Tabletowo.pl

Kolejna marka na polskim rynku: 3Q. Dwurdzeniowe tablety od 370 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Tabletów na polskich półkach sklepowych jest sporo – jest w czym wybierać. Nie oznacza to jednak, że rynek został już nasycony na tyle, by firmy dotychczas na nim nieobecne, nie zdecydowały się na debiut. Jedną z nich jest szwajcarska marka 3Q, która dzięki firmie Impakt, jednemu z dystrybutorów akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej, wkrótce wprowadzi na nasz rynek całą gamę tabletów.

W portfolio dostępnych w Polsce urządzeń tej marki mają się znaleźć urządzenia z ekranami o przekątnych 7”, 8” i 10,1” oraz dwu- i czterordzeniowymi procesorami, od takich dostawców komponentów, jak Qualcomm, Rockchip, NVIDIA i Samsung.

Tablety marki 3Q trafią do sprzedaży w Polsce na początku listopada i będą objęte dwuletnią gwarancją. Najtańszy, dwurdzeniowy produkt, będzie kosztował 370 złotych.

Na szczegóły, które modele 3Q będą dostępne w naszym kraju, musimy jeszcze trochę poczekać. Gdy tylko je poznamy, damy znać.

Kolejna marka na polskim rynku: 3Q Kolejna marka na polskim rynku: 3Q Kolejna marka na polskim rynku: 3Q Kolejna marka na polskim rynku: 3Q Kolejna marka na polskim rynku: 3Q Kolejna marka na polskim rynku: 3Q

ź: inf. pras. Impakt, 3Q

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona