Kolejna hybryda Asusa (Padfone 3?) już na MWC 2013 (aktualizacja: wideo 2) | Tabletowo.pl

Kolejna hybryda Asusa (Padfone 3?) już na MWC 2013 (aktualizacja: wideo 2)

Dołącz do dyskusji 0
trailer asusa mwc 2013

Sagrada Familia jest jedną z największych atrakcji charakterystycznych dla Barcelony i Gaudiego. Świątynia, której budowa rozpoczęła się w 1882 roku, mimo tego, że wciąż nie została ukończona (zakończenie prac planowane jest na ok. 2020 rok), jest dumą stolicy Katalonii. Nic więc dziwnego, że to właśnie ją Asus postanowił wykorzystać jako „głównego bohatera” najnowszego trailera.

Jeśli się uważnie wsłuchacie w słowa wypowiadane przez lektora, usłyszycie: „Wait! Is that a metallic object flying across the sky? It’s landing… it’s docked into the church!”. Z kolei na końcu wideo widnieje zdanie: „Join Asus to embrace the metallic miracle”. Trudno więc nie odnieść wrażenia, że nadchodzące urządzenie wykonane będzie właśnie z metalu – podobnie zresztą jak niezidentyfikowany obiekt latający, który ląduje na Sagrada Familia.

Co to będzie? Na chwilę obecną trudno cokolwiek powiedzieć na ten temat. Dokowanie z przytoczonych słów może się kojarzyć zarówno z hybrydami z rodziny Transformer, jak również z możliwością wsunięcia telefonu we wnękę tabletowej ramki w Asusach Padfone – czyżby nadchodził Padfone 3? A może jeszcze inna hybryda łącząca w sobie smartfon i tablet? Na to wskazuje podpis pod filmem na YouTube: „Join us on Feb. 25, when Pad and Phone come together„. Może doczekamy się padfonowej hybrydy z Windows 8?

Cóż, wszystko stanie się jasne już za kilka dni – 25 lutego Asus organizuje konferencję prasową w Barcelonie, na której oczywiście będę obecna. Czego się spodziewacie po asusowych nowościach z MWC 2013?

źródło, źródło

Aktualizacja (23.02.2013):

W sieci pojawił się kolejny teaser – tym razem z wykorzystaniem Krzysztofa Kolumba:

http://youtu.be/NBLA50c79Cc

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona