Kolejki nie tylko za czerwonymi iPhone’ami. W Paryżu trzeba było wystać swoje za OnePlus 3T Colette Edition | Tabletowo.pl

Kolejki nie tylko za czerwonymi iPhone’ami. W Paryżu trzeba było wystać swoje za OnePlus 3T Colette Edition

Dołącz do dyskusji 0

W połowie tego miesiąca OnePlus ogłosił wydanie specjalnej edycji modelu 3T Colette Edition. 21 marca rozpoczęto jego sprzedaż – tylko w paryskim butiku Colette i tylko w liczbie 250 sztuk. Niby nowa edycja nie różniła się niemal niczym od zwykłej wersji ze 128 GB pamięci, a kolejki pod butikiem przypominały te po iPhone’y w Apple Store.

OnePlus 3T Colette Edition wyróżnia się (jeśli mogę się tak wyrazić) czarnym kolorem obudowy i logo Colette, umieszczonym na dole tylnego panelu telefonu. I to właściwie tyle, bo cała reszta to „normalny” OnePlus 3T z całym dobrodziejstwem inwentarza.

Co ciekawe, nawet na tak nieodkrywczą wersję urządzenia w cenie 510 dolarów, było sporo chętnych. OnePlus opublikował krótkie sprawozdanie ze sprzedaży specjalnej edycji smartfonu z Paryża.

Jak się okazuje, telefon sprowadził do Paryża klientów z całej Europy. W zeszły wtorek wzdłuż chodnika przed sklepem Colette ustawiły się dwie długie kolejki. Jeden mężczyzna powiedział, że przejechał ponad 300 km z Brukseli do Paryża, specjalnie po ten smartfon, i najwyraźniej tego nie żałował.

Wersja Colette Edition cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że OnePlus uruchomił wczoraj wyprzedaż, podczas której można było kupić OnePlus 3T w kolorze Midnight Black za 479 dolarów. Co prawda, dostępnych sztuk było tylko 250, jednak jestem pewien, że bardzo podobne wyprzedaże pojawią się jeszcze nie raz na stronie OnePlusa.

źródło: OnePlus dzięki PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona