Kobiety Mobile World Congress 2012 (zdjęcia) | Tabletowo.pl

Kobiety Mobile World Congress 2012 (zdjęcia)

Dołącz do dyskusji 0

Witajcie!

Z tej strony Jarek. Właśnie skończyłem pakować zdobyte na targach MWC 2012 gadżety do torby i powoli szykować się do podróży do domu, kiedy na karcie SD mojego aparatu natknąłem się na pewne niezwykle interesujące zdjęcia. W pamięci utknęły mi słowa pewnego Czytelnika, który stwierdził, że jeśli nie opublikujemy fotografii hostess obecnych na targach, oznacza to, iż wcale na nich nie byliśmy. :) Ponieważ redakcja Tabletowo.pl Czytelników ceni sobie ponad wszystko, chwyciłem w dłoń aparat i z wielką przyjemnością robiłem zdjęcia pięknym kobietom reklamującym produkty różnej maści.

Najładniejsze hostessy można było spotkać na stoisku ZTE (jedna z nich miała niesamowicie ujmujące dołeczki, gdy się uśmiechała!) oraz kilku mniejszych, rozsianych po halach targów. W oko wpadła mi także pani reprezentująca ESET (fotografia numer siedem, na pewno ją zauważyliście), Nvidię oraz profesjonalna modelka zatrudniona na stoisku LG.

Tablety internetowe są fajne, ale nie oszukujmy się – nie najfajniejsze. ;) Poniżej znajdziecie zdjęcia najpiękniejszych kobiet targów Mobile World Congress 2012 w Barcelonie. Miłego oglądania!

hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo hostessy mwc 2012 tabletowo

Na koniec zostawiłem coś specjalnego i bardzo zielonego. ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona