Klub piłkarski Pogoń Szczecin wraz z Next Mobile stworzyli nową sieć komórkową

Pogoń Szczecin pochwalił się stworzeniem pierwszej sieci komórkowej, która będzie wspierać klub piłkarski – Pogoń Mobile. Rzeczywiście, na taki pomysł nie wpadł dotąd żaden klub w Polsce. Jak to ma działać?

Reklama

Pogoń Mobile to gratka dla kibica

Co prawda lista argumentów przemawiających za tym, żeby wykupić numer w Pogoń Mobile nie jest długa, ale dla wiernego kibica Dumy Pomorza będzie to rzecz, nad którą przynajmniej raz się zastanowi.

Pierwszy atut to nazwa sieci, zawsze widoczna na ekranie telefonu. To o wiele większe świadectwo kibicowania Pogoni Szczecin niż zmiana tapety czy dzwonka.

Reklama

Druga sprawa, to deklaracja operatora, że każdy abonament wyraźnie wspiera klub, więc korzystanie z usług dokłada cegiełkę do funkcjonowania piłkarskiej ekipy. No i trzeci plus – abonenci będą dostawać wyjątkowe treści, niedostępne dla osób niebędących abonamentami Pogoń Mobile.

Wybierając nową sieć, można decydować się na ofertę komórkową lub internetową. W każdym z przypadków, proponowane są różne poziomy płatności. Cennik, opracowany wspólnie z Next Mobile, nie jest marzeniem najbardziej oszczędnego człowieka. Wystarczy spojrzeć na poniższe tabele, by zorientować się, że w innych sieciach za podobne kwoty możemy zyskać więcej gigabajtów w taryfach no-limit.

No ale nie to się liczy dla kibica, prawda? ;)

Wersje abonamentu komórkowego
Wersje abonamentu na internet

źródło: pogonsportnet.pl, pogonmobile.pl

  1. IMHO oferta dla hardcore’owych fanów. Aspekty czysto praktyczne mają się nijak do tego, co można za mniejsze pieniądze dostać chociażby w Kartoflu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama