Klawiatura z Androida 4.2 już w Google Play | Tabletowo.pl

Klawiatura z Androida 4.2 już w Google Play

Dołącz do dyskusji 0
image

Nowa odsłona Androida – oznaczona numerkiem 4.2 – nie była rewolucją, jednakże solidną ewolucją systemu Google’a. Zmiany jakie wniosła na pewno użytkownikom się przydadzą, w końcu kłopot bogactwa opcji jest lepszy niż ich deficyt. Niestety, jasną rzeczą jest – nad czym ubolewamy – że nowy Robocik nie trafi na wiele urządzeń, a z nim razem i nowe funkcje.

Jedną z nowości w Jelly Bean 4.2 jest odświeżona klawiatura, którą wyposażono między innymi w funkcję pisania gestami, podobnie jak w sławnym Swype. Jednocześnie ta metoda wprowadzania tekstu zachowała swoje pierwotne funkcje i estetyczny wygląd, przez co może być dla wielu osób łakomym kąskiem. No tak, ale nie każdy dostanie Androida 4.2… Ale chwileczkę! Od czego jest społeczność?

image

Tak, tak – deweloper m.in. klawiatury Multiling sportował metodę wprowadzania tekstu z AOSP 4.2 i dzięki niemu cieszyć się nią mogą użytkownicy systemu w wersji od 4.0 wzwyż. W obecnym stadium rozwoju aplikacja posiada wsparcie tylko dla słownika w języku angielskim, ale i tak do testów będzie w sam raz. Program możecie za darmo pobrać z Google Play pod tym adresem.

Dajcie znać, czy nowy twór Google’a to to, czego szukaliście – jeśli jednak nie przypadnie Wam do gustu, podzielcie się informacją jakich klawiatur używacie na swoich tabletach z Androidem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona