Klawiatura Swype dostępna na tablety z Androidem Honeycomb (beta) - Tabletowo.pl

Klawiatura Swype dostępna na tablety z Androidem Honeycomb (beta)

Tabletowo.pl Klawiatura Swype dostępna na tablety z Androidem Honeycomb (beta) Nowości

Jeśli kiedykolwiek mieliście do czynienia ze Swype doskonale wiecie, że jest to jedna z najlepszych i najwygodniejszych klawiatur wirtualnych na telefony komórkowe. Ostatnio na Forum Tabletowo.pl pojawia się coraz więcej pytań o dostępność Swype dla tabletów z Androidem Honeycomb. Dotychczas jedyną odpowiedzią, jakiej mogliśmy udzielić było „na razie nie jest dostępna, może niebawem”. I faktycznie, klawiatura Swype 3.0 – na razie w wersji beta – pojawiła się na tablety z plastrem miodu.

Użytkownik korzystający ze Swype w wersji 3.0 beta ma możliwość dowolnej personalizacji klawiatury – może zmieniać jej rozmiar i przesuwać po ekranie według własnego widzi mi się tak, by w odpowiednim momencie nie zasłaniała części strony internetowej (lewo, prawo, środek).

Swype ma sprawić, że wpisywanie tekstu na tabletach z Honeycomb będzie znacznie wygodniejsze. Ma w tym pomóc przede wszystkim autokorekta i przewidywanie wprowadzanego tekstu.

Warto zauważyć, że klawiatura Swype cieszy się na świecie ogromną popularnością – świadczą o tym statystyki, z których wynika, że Swype znajduje się już na ponad 50 milionach urządzeń. Ciekawe czy podobnie będzie sobie radzić na tabletach.

Więcej informacji na temat Swype dla tabletów z Androidem Honeycomb znajdziecie tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona