Klawiatura do iPada mini od firmy Belkin - Tabletowo.pl

Klawiatura do iPada mini od firmy Belkin

Tabletowo.pl Klawiatura do iPada mini od firmy Belkin Akcesoria Nowości

Niedawno na Tabletowo.pl mogliście przeczytać obszerną recenzję iPada mini. Jeżeli ktoś z Was zdecydował się na zakup tego urządzenia, może mu brakować wygody pisania – w końcu ekran ma tylko 7.9 cala. Z pomocą przychodzi tutaj amerykańska firma Belkin, oferując klawiaturę fizyczna wraz z nakładką chroniącą tablet od zarysowań.

Producent zapewnia, że przy tworzeniu Portable Keyboard Case użyte zostały materiały wysokiej jakości, które zapewniają nie tylko usztywnienie ale również ochronę urządzenia przed uszkodzeniami. Dzięki dość sporym rozstawieniu klawiszy pisanie nawet w dużych ilościach nie powinno sprawiać trudności. Użytkowanie iPada mini ułatwią również „klawisze-skróty” , dedykowane aplikacjom multimedialnym. Jedyne co może być niewygodne, to używanie klawiszy nawigacyjnych, które są małe (góra oraz dół), jednak w systemie iOS nie są one tak często wykorzystywane. Dzięki konstrukcji podobnej do SmartCover, nakładkę można odgiąć, ustawiając tablet w pozycji „laptopowej” (zaprezentowanej na pierwszym zdjęciu).

Tabletowo.pl Klawiatura do iPada mini od firmy Belkin Akcesoria Nowości

Klawiatura w Portable Keyboard Case łączy się z iPadem mini poprzez komunikację Bluetooth. W specyfikacji podanej przez producenta możemy przeczytać, że jedno naładowanie powinno starczyć nawet na 155 godzin użytkowania. Dzięki bezkablowemu połączeniu, w dniu kiedy nie zamierzamy raczej nic pisać, możemy klawiaturę zostawić w domu i zabrać nasz tablet w samym ochronnym etui.

Cena Portable Keyboard Case na stronie producenta oraz w sklepie internetowym Amazon wynosi 79.99 dolarów. Miejmy nadzieję, że wkrótce akcesorium będzie dostępne również w Polsce.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona