Kingdom Rush Origins - kolejna odsłona popularnego Tower Defense - Tabletowo.pl

Kingdom Rush Origins – kolejna odsłona popularnego Tower Defense

Mimo iż gry z serii Kingdom Rush prezentują się dość niepozornie, to jednak w ciągu kilku ostatnich lat udało się im zdobyć całkiem spore i lojalne grono zwolenników. Najnowsza odsłona cyklu nie wprowadza może żadnych rewolucyjnych zmian, jednak i tak powinna przypaść do gustu fanom poprzedniczek.

Fabuła Kingdom Rush Origins rozgrywa się w czasach poprzedzających wydarzenia z pierwszej części gry. Jak to jednak zwykle bywa w produkcjach tego typu, opowiedziana w nich historia stanowi jedynie tło dla kolejnych potyczek z wrogiem, nieustannie starającym przedrzeć się przez nasze umocnienia. Trzon rozgrywki nie odbiega zaś zbytnio od tego, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie części serii. Oprócz odpowiedniego rozstawiania wieżyczek obronnych będziemy więc musieli również zarządzać piechotą pilnującą ścieżek, po których poruszają się wrogowie oraz kierować walczącymi po naszej stronie bohaterami wyposażonymi w specjalne zdolności. Trzecia cześć gry wzbogaca to wszystko o nowe budynki, jednostki i przeciwników.

Gra Kingdom Rush Origins dostępna jest do nabycia w App Store (4,49 euro) i Google Play (10,12 zł).

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona