Fot: Sklep Play, producenta

A teraz szybko, odpalajcie sklepy z aplikacjami! Jeszcze tylko dziś Kingdom Rush Frontiers darmowe na Androida i iOS

Czasem warto w nocy przejrzeć sklepy z aplikacjami. Można trafić na ciekawe promocje, które trwają dość krótko. Właśnie taką akcję zorganizował wydawca gry Kingdom Rush Frontiers, dzięki czemu możecie zaoszczędzić trochę gotówki.

W swojej „zwykłej cenie”, Kingdom Rush Frontiers na Androida kosztuje 9,99 złotych. Jeśli zdecydujecie się pobrać grę w ten weekend, nie zapłacicie za nią ani grosza. Ta sama promocja dotyczy użytkowników smartfonów z logo nadgryzionego jabłuszka, gdzie tytuł okupuje bardzo wysokie drugie miejsce na liście gier strategicznych. Co ważne, nie jest to jakaś okrojona czy czasowa wersja gry. Jeśli zdobędziecie ją teraz za friko, będzie ona należała i działała na Waszych urządzeniach także po zakończeniu promocji.

Reklama

Kingdom Rush: Frontiers to klimatyczna produkcja, która dość mocno opiera się o schemat tower defence. Producent wdrożył jednak wiele świetnych nowości, na czele z klasami postaci oraz licznymi bohaterami specjalnymi, dzięki czemu dość skostniały gatunek gier zyskał bardzo wiele na jakości. W tej grze nie musimy tylko bronić naszych posiadłości, ale możemy też wcielić się w atakującego, który musi podbijać inne krainy.

Gra czaruje nie tylko ładną grafiką, ale też wieloma poziomami, pośród których odnajdziemy także i podziemia. Wydawca poświęcił też sporo uwagi wieżom defensywnym, które można ulepszyć na wiele różnych sposobów. Wieża może mieć nawet 18 różnych umiejętności, którymi oczywiście musimy operować w zależności od tego, z jakim rywalem przyjdzie nam się mierzyć. Są też smoki, system osiągnięć oraz trzy poziomy trudności. Nic, tylko pobierać i grać ;)

Grę znajdziecie w Google Play i App Store.

źródło: Łowcy Gier