Kingdom Come - oficjalne zakończenie trylogii Infinity Blade - Tabletowo.pl

Kingdom Come – oficjalne zakończenie trylogii Infinity Blade

Dołącz do dyskusji 0

Pierwsza część serii Infinity Blade była bez wątpienia jedną z najważniejszych gier w historii App Store. Tytuł ten stanowił bowiem ostateczny dowód na to, że smartfony i tablety są w stanie udźwignąć porządną, wymagającą produkcję z grafiką porównywalną do tej, znanej z ówczesnych konsol. Seria dość szybko zgromadziła wokół siebie liczne grono wiernych fanów, którzy pozostali z nią przez następne cztery lata. Niestety, dzisiaj ich przygoda oficjalnie dobiegła końca.

Studio Chair Entertainment umieściło dziś bowiem w sieci ostatnią aktualizację do trzeciej części cyklu. Kingdom Come, bo taką nazwę nosi wspomniane rozszerzenie, nie tylko wprowadza do gry nowe lokacje, przedmioty i przeciwników, ale też ostatecznie zamyka wszystkie rozwijane przez ostatnie cztery lata wątki fabularne. Wszystko wskazuje więc na to, że jeśli nawet zobaczymy jeszcze kolejną grę w uniwersum Infinity Blade, to raczej nie będzie ona bezpośrednio powiązana z trzema pierwszymi odsłonami. Pożegnanie z fanami okazało się również dobrym pretekstem do pozyskania nowych graczy. Z okazji zakończenia trylogii jej ostatnia część została bowiem przeceniona o połowę, co oznacza, że przez jakiś czas można ją nabyć za 2,69 euro.

Gra Infinity Blade 3 dostęna jest do nabycia w internetowym sklepie z aplikacjami App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona