Kim są osoby zainteresowane kupnem iPada? (infografika) - Tabletowo.pl

Kim są osoby zainteresowane kupnem iPada? (infografika)

Godzina 17ta właśnie minęła, a co za tym idzie – dla większości z Was (mam nadzieję) skończył się już tydzień pracy i szkoły, a zaczął upragniony i oczekiwany już od poniedziałkowego poranka ;) weekend! Skoro tak, pora na luźniejszy wpis z infografiką, dotyczący osób zainteresowanych kupnem tabletów Apple.

Raport powstały dzięki Bluekai, Comscore i Nielsen, przedstawia bardzo ciekawe informacje. Na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim fakt, iż najbardziej zainteresowani kupnem iPada są… mężczyźni, co raczej nikogo nie powinno dziwić. Co więcej, w gronie tych osób znajdują się także posiadacze zwierząt domowych oraz nabywcy gier wideo (pozostałe możecie znaleźć na poniższej grafice).

Równie interesujące informacje dotyczą faktu, iż 45,9% posiadaczy tabletów to członkowie gospodarstw domowych, w których roczny przychód wynosi 100 tysięcy dolarów lub więcej. Ciekawy jest również fakt, iż ok. 70% wszystkich właścicieli iPadów, korzysta z nich przed telewizorem.

Tabletowo.pl Kim są osoby zainteresowane kupnem iPada? (infografika) Apple Ciekawostki Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona