Kiano udostępnia Androida 4.2 dla tabletu Kiano Core 10.1 Dual 3G - Tabletowo.pl

Kiano udostępnia Androida 4.2 dla tabletu Kiano Core 10.1 Dual 3G

Dołącz do dyskusji 0

Na rynku są firmy, którym zależy na sprzedaniu urządzeń i później użytkowników zostawiają na pastwę losu (służą pomocą jedynie w przypadku konieczności interwencji gwarancyjnej). Inne, na całe szczęście, oprócz tego oferują również wsparcie techniczne, a co za tym idzie – aktualizacje do nowszych wersji systemu operacyjnego. Jedną z nich jest Kiano, która właśnie udostępniła Androida 4.2 Jelly Bean dla modelu Kiano Core 10.1 Dual 3G.

Lista zmian wchodzących w skład aktualizacji przewidzianej dla wspomnianego tabletu nie została podana. Możemy się jednak spodziewać przede wszystkim, zgodnie z nowościami w samym Androidzie 4.2, możliwości tworzenia kont użytkowników i obsługi Miracast.

Pakiet instalacyjny znajdziecie pod tym adresem, natomiast instrukcję przeprowadzenia aktualizacji krok po kroku – tutaj. Standardowo przed rozpoczęciem operacji zalecane jest zrobienie backupu danych.

Dla przypomnienia – parametry techniczne Kiano Core 10.1 Dual 3G:
– ekran IPS 10,1″ 1280 x 800 pikseli,
– dwurdzeniowy procesor Rokchip RK3066 1,6GHz,
– 16GB pamięci wewnętrznej,
– 1GB RAM,
– Android 4.2 Jelly Bean,
– aparat 2 Mpix,
– kamerka 0,3 Mpix,
– slot kart microSD,
– WiFi 802.11 b/g/n,
– 3G,
– akumulator o pojemności 8000 mAh.

Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G kosztuje ok. 699 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona