Kiano SlimNote 15.6 w Biedronce. To laptop za rozsądne pieniądze, z pojemnym dyskiem, 4 GB RAM i Windowsem 10 | Tabletowo.pl

Kiano SlimNote 15.6 w Biedronce. To laptop za rozsądne pieniądze, z pojemnym dyskiem, 4 GB RAM i Windowsem 10

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli szukacie nowego laptopa, ale macie ograniczony budżet, być może zainteresuje Was promocja jaka rozpoczęła się dzisiaj w sklepach Biedronka. Można tam kupić urządzenie od Kiano, dokładnie model SlimNote 15.6, który do podstawowych zadań powinien być wystarczający.

Sprzęt z pewnością nie jest przeznaczony do tego, aby „uciągnąć” najnowsze gry, ale chyba nikt się tego nie będzie po nim spodziewał. Do prac biurowych, przeglądania internetu czy obejrzenia filmu zapewne wystarczy. Sercem laptopa jest czterordzeniowy procesor Intel Atom x5-Z8350 wsparty przez 4 GB RAM. Przy podstawowym zastosowaniu taki zestaw powinien zagwarantować akceptowalną płynność działania i komfort pracy.

Ekran laptopa ma przekątną 15.6 cala i rozdzielczość Full HD (1920×1080). Użytkownikowi nie powinno zabraknąć miejsca na dane. Sam system Windows 10 Home został zainstalowany na dysku eMMC o pojemności 32 GB, ale SlimNote 15.6 ma również drugi dysk HDD o pojemności 500 GB.

Producent zwraca także uwagę na czas pracy na baterii. W laptopie zamontowano ogniwo o pojemności 10 000 mAh, co przekłada się na możliwość używania urządzenia bez potrzeby podłączania ładowarki nawet przez 7 godzin. Nie zabrakło również najważniejszych portów – na pokładzie jest 2 x USB 3.0, mini HDMI, złącze mini jack i czytnik kart pamięci. Laptop jest przy tym wszystkim dosyć smukły, jego grubość to zaledwie 1,8 cm. Wygląd dla wielu może być nie bez znaczenia, a SlimNote w mojej ocenie wypada pod tym względem całkiem korzystnie.

No i najważniejsze – cena. Od dzisiaj w marketach Biedronka będziecie mogli kupić go za kwotę 899 złotych. Jak wspomniałem na początku, Kiano nie będzie demonem prędkości i nie oczekujcie od niego cudów. Jednak za stosunkowo niewielką, jak na zakup laptopa kwotę, zdaje się oferować całkiem sporo, więc przy takim budżecie powinien być propozycją, nad którą solidnie się zastanowicie.

Źródło: Informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona