Kiano Pro 10 Quad z czterordzeniowym procesorem Exynos 4412 i 2GB RAM

tablet kiano pro 10 quad

Kto nie lubi poniedziałkowych poranków – ręka w górę! O, widzę cały las rąk… W takim razie mam dla Was wiadomość, która powinna poprawić humor tym, którzy czekają na ciekawe urządzenie oferujące świetny stosunek parametrów technicznych z najwyższej półki do ceny (a mniemam, że tak właśnie będzie w przypadku tego modelu). Mowa o Kiano Pro 10 Quad, czyli czterordzeniowym tablecie od Kiano.

W ostatnim czasie poznajemy coraz więcej urządzeń, których sercem są czterordzeniowe jednostki centralne, a wcale nie pochodzą od rynkowych gigantów. Firma Kiano nie zamierza pozostać w tyle, a jej model Kiano Pro 10 Quad zapowiada się bardzo interesująco, a oto dlaczego.

Tablet będzie pracował dzięki czterordzeniowemu procesorowi Samsung Exynos 4412 o częstotliwości taktowania 1,6GHz z Mali 400 MP4, a jego systemem operacyjnym będzie najnowsza odsłona googlowskiej wersji platformy – Android 4.1 Jelly Bean.

Urządzenie będzie się mogło pochwalić 9,7-calowym wyświetlaczem IPS od LG o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 2GB RAM oraz 16GB pamięci wewnętrznej. Na jego pokładzie znajdziemy również akumulator o pojemności 8000 mAh, wyjście HDMI oraz Bluetooth.

Kiano Pro 10 Quad ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku, czyli może się okazać, że będzie jedną z najciekawszych tabletowych propozycji pod choinkę (mam taką nadzieję, po bliższym poznaniu Pro 10 Dual). Cena tabletu na razie nie została ujawniona.

źródło: informacja prasowa Kiano