Kiano Pro 10 Dual z dwurdzeniowym procesorem i ekranem 9,7 - Tabletowo.pl

Kiano Pro 10 Dual z dwurdzeniowym procesorem i ekranem 9,7

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Kiano Pro 10 Dual z dwurdzeniowym procesorem i ekranem 9,7 Nowości

Firma Kiano postanowiła zawalczyć o nieco inne grono obiorców niż dotychczas. Najnowsze urządzenie firmy, Kiano Pro 10 Dual, skierowane jest do bardziej wymagających klientów niż poprzednie, 7-calowe tablety. A z tym wiąże się również wyższy koszt sprzętu – wyceniony został na 899 złotych. Co otrzymujemy za te pieniądze?

Patrząc na nazwę tabletu, Pro 10 Dual, można odnieść wrażenie, że wyposażony został w dwa sloty kart SIM – nic bardziej mylnego (produkt ten nie oferuje 3G). Nazwa odnosi się do dwurdzeniowego procesora RockChip 3066 o częstotliwości taktowania 1,6 GHz z Mali 400.

Urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz IPS o przekątnej 9,7″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, aparat 2 Mpix, kamerkę, wyjście HDMI. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.0 ICS (oferuje dostęp do Google Play). Update: posiada Bluetooth oraz akumulator o pojemności 8000 mAh.

Cena Kiano Pro 10 Dual wynosi 899 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona