Kiano Pro 10 Dual dostępny w sprzedaży. Cena bez zmian: 899 złotych - Tabletowo.pl

Kiano Pro 10 Dual dostępny w sprzedaży. Cena bez zmian: 899 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Kiano Pro 10 Dual dostępny w sprzedaży. Cena bez zmian: 899 złotych Nowości

Kiano Pro 10 Dual pobił rekord pod względem komentarzy przed sklepową premierą wśród tabletów mniej znanych producentów. O jego popularności i wyczekiwaniu na rynkowy debiut świadczy prawie 350 Waszych wypowiedzi, które pojawiły się pod tekstem zapowiadającym to urządzenie. Dziś mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością oczekiwali możliwości zakupu tego modelu. Kiano Pro 10 Dual wreszcie trafił do sklepów.

Od momentu ujawnienia swojego pierwszego dwurdzeniowego tabletu, firma Kiano nie ociągała się z podaniem jego ceny. Zagrała w otwarte karty, dzięki czemu już od miesiąca wiedzieliśmy, że tablet będzie kosztował 899 złotych. I tak właśnie jest, choć początkowo cena w EURO wskazywała na coś innego – pracownik wprowadził błędną kwotę – 999 złotych.

Od samego początku wiedzieliśmy, że urządzenie ma zadebiutować w najpopularniejszych sieciach sklepów z elektroniką, w tym w Media Markt, Saturnie czy RTV EURO AGD. I w ostatnim z nich faktycznie się pojawił, jednak nie 20 sierpnia, jak to miało być pierwotnie, a dziś. Co ciekawe, w Euro tablet rzekomo jest bez Bluetooth, aczkolwiek to raczej też jest błąd – próbuję się skontaktować z przedstawicielem sklepu posiada Bluetooth, to był błąd. Ten sam sprzęt jest również dostępny w innych sklepach w sieci, między innymi Agito za 899 złotych.

Dla przypomnienia coś o samym urządzeniu. Kiano Pro 10 Dual pracuje pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich, a jego jednostką napędową jest dwurdzeniowy procesor RockChip 3066 o częstotliwości taktowania 1,6 GHz z Mali 400, z 1GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej. Tablet oferuje 9,7-calowy ekran IPS, którego rozdzielczość to 1024 x 768 pikseli, aparat 2 Mpix, kamerkę, slot kart microSD, wyjście HDMI, Bluetooth oraz akumulator o pojemności 8000 mAh. Oczywiście model ten posiada dostęp do Google Play.

Z niecierpliwością czekam na możliwość przetestowania Kiano Pro 10 Dual (tu uśmiech do Kiano ;)). Tymczasem jeśli jesteście zainteresowani dwurdzeniowymi tabletami z ekranem o przekątnej 9,7″, możecie zwrócić się jeszcze ku kilku innym propozycjom: Pentagram Tab 10.3 Dual Core i Goclever Tab R973 – oba na razie w nieznanej cenie, Modecom FreeTAB 9702 IPS X2 za 899 zł, Yarvik Xenta TAB9-200 za 1099 zł czy Acen SmartTab 121G za 799 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona