Kavinsky debiutuje w Google Play i App Store | Tabletowo.pl

Kavinsky debiutuje w Google Play i App Store

Dołącz do dyskusji 0

Gry na urządzenia mobilne stają się coraz popularniejszym narzędziem marketingowym w rękach współczesnych muzyków. W zeszłym miesiącu do sprzedaży trafiła gra Way of The Dogg, łącząca w sobie elementy gry rytmicznej i bijatyki, w której jedną z głównych ról odgrywał znany amerykański raper. Teraz zaś przyszła pora na tytuł, który powinien przypaść do gustu miłośnikom muzyki klubowej. Swojej własnej gry doczekał się bowiem Kavinsky, DJ i producent muzyczny reprezentujący francuską scenę House.

Muzyka, którą tworzy pan Kavinsky, czerpie silne inspiracje z muzyki filmowej lat 80. Fascynacje tą epoką widać wyraźnie również w grze, która utrzymana jest w stylistyce retro, przywodzącej na myśl stare automaty typu Coin-Op. Gracz wciela się w niej w postać tytułowego muzyka, który, zgodnie z prawami, którymi rządziło się kino akcji w tamtych latach, wymierza sprawiedliwość za pomocą kopniaków z półobrotu. Co jakiś czas przyjdzie nam też zasiąść za sterami samochodu znanego z jednego z jego teledysków. Gra zawiera też dodatkowe poziomy, które można rozgrywać w „rzeczywistości rozszerzonej”, co oznacza ni mniej ni więcej, że możemy posłużyć się kamerą naszego tabletu do wybrania „tła” dla rozgrywki.

Podsumowując: jest to raczej tytuł skierowany do zagorzałych fanów francuskiego producenta (soundtrack stanowią oczywiście wyłącznie jego utwory), chociaż mogą odnaleźć się w nim również osoby, którym łezka kręci się w oku na myśl o „Nieustraszonym”. Gra Kavisnky dostępna jest za darmo w App Store i Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona