Karty podarunkowe i listy życzeń wkrótce w Google Play | Tabletowo.pl

Karty podarunkowe i listy życzeń wkrótce w Google Play

Dołącz do dyskusji 0
20120816-113048.jpg

Panie i Panowie, idą zmiany w Google Play. W najnowszej wersji googlowskiego sklepu z aplikacjami, oznaczonej numerkiem v3.8.15, pojawi się kilka nowości, których nadejścia wielu z Was na pewno oczekiwało. Wśród nich będziemy mieli do czyniena z kartami podarunkowymi (gift cards) i listami życzeń (wishlists) – obecność obu funkcjonalności została potwierdzona na screenach, więc ich premiera powinna nastąpić w najbliższym czasie.

Obecnie po wejściu do Google Play mamy do dyspozycji następujące odnośniki: moje aplikacje, konta, ustawienia i pomoc. Już niebawem będziemy mogli korzystać z opcji „redeem” (znanej wszystkim posiadaczom sprzętu z iOS – wystarczy wpisać odpowiedni kod, by otrzymać dany program za darmo; aktywna będzie również strona play.google.com/redeem – obecnie pokazuje błąd) i „wishlist” (przeglądając poszczególne aplikacje będzie je można dodać do listy życzeń).

Na razie nie wiadomo czy będą to jedyne nowości, jakie ujrzymy w nowym Google Play. Wszystko stanie się jasne już wkrótce. Tymczasem możemy stworzyć naszą listę życzeń funkcjonalności, które chętnie widzielibyśmy w sklepie z aplikacjami na Androida – jakieś typy?

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona