Nowość: karta podarunkowa Netflix. Do wyboru są dwie - Tabletowo.pl

Nowość: karta podarunkowa Netflix. Do wyboru są dwie

Szukanie idealnego prezentu dla danej osoby to czasami prawdziwa męka. Na szczęście wymyślono coś takiego, jak karty podarunkowe, które bardzo często są najlepszym możliwym rozwiązaniem, ponieważ obdarowany sam sobie kupi, co będzie mu się podobało. Od teraz taką rzecz można sprezentować także fanom Netlixa.

Karty podarunkowe pojawią się w pierwszej kolejności w ofercie 1-minute, Auchan, In-Medio, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Muve, Relay i Saturn. Netflix planuje jednak sukcesywnie rozszerzać siatkę dystrybutorów, więc należy się spodziewać, że za jakiś czas dołączą do niej kolejne sklepy, w ofercie których już teraz można znaleźć podobne propozycje, tylko przeznaczone do innych serwisów.

Klienci będą mogli wybierać spośród dwóch rodzajów kart podarunkowych: jedna ma wartość 60 złotych, natomiast druga dwa razy więcej, czyli 120 złotych. Oczywiście charakter tego produktu wcale nie musi oznaczać, że użytkownik musi koniecznie ją komuś sprezentować. Nie. Może także sam z niej skorzystać, jeżeli uzna, że nie chce podpinać do swojego konta karty płatniczej, ani decydować się na żadną inną metodę płatności.

Za pomocą karty podarunkowej można opłacić każdy z dostępnych na Netflixie planów. Dla przypomnienia, są ich trzy: 34 złote/miesiąc (1 ekran jednocześnie, standardowa rozdzielczość), 43 złote/miesiąc (2 ekrany jednocześnie, rozdzielczość HD) i 52 złote/miesiąc (4 ekrany jednocześnie, rozdzielczośc Ultra HD). Jak więc nietrudno policzyć, żadna z dwóch kart nie wystarczy na pokrycie kilku pełnych miesięcy.

W tej sytuacji użytkownik ma trzy wyjścia: albo dokupuje kolejną kartę podarunkową, albo podpina do swojego konta kartę płatniczą lub decyduje się na inną metodę płatności, albo nie robi nic. W tym ostatnim przypadku pozostały kredyt zostanie przeliczony na dni i klient będzie mógł oglądać filmy i seriale przez niepełny miesiąc. Oczywiście zostanie też poinformowany e-mailem, że stan konta nie pozwala na pokrycie pełnego okresu rozliczeniowego.

Ja osobiście cenię sobie wygodę i zawsze podpinam swoją kartę płatniczą do usług, z których korzystam, jednak wiem, że są użytkownicy, którzy nie chcą tego robić z różnych powodów – dlatego fajnie, że Netflix wprowadza nowy sposób opłacania abonamentu w postaci kart podarunkowych. Nie można też zapominać, że może to być idealny prezent dla wielu fanów, więc jeżeli jesteście jednym z nich i wcale się z tym nie kryjecie, to już wiecie, co możecie kiedyś dostać ;)

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona