Karnawał rabatów i limitowane okazje na laptopy w Media Expert

Akcja partnerska

Początek roku wiąże się często ze sporymi wyprzedażami, które organizowane są przez duże sieci handlowe. Tak jest i tym razem. Jeśli masz w planach zakupy, to dobry moment. Wykorzystaj jeszcze styczniowe okazje, zanim ceny wrócą do normalnego poziomu.

Reklama

Wielka wyprzedaż – nawet do 80%

Ostatnio sporo można usłyszeć o Wielkiej Wyprzedaży organizowanej przez Media Expert. Niektóre przeceny sięgają nawet 80 procent! Postanowiliśmy się przyjrzeć szczegółowej ofercie. Choć co kilka dni zmieniają się modele, biorące udział w promocji, wartości rabatów bywają bardzo podobne.

Jeśli szukasz telewizora, na pewno to dobry moment na zamówienie go w mediaexpert.pl. Wyprzedaż obejmuje co najmniej kilkanaście modeli, w tym urządzeń QLED. Jeden z 65-calowych modeli Samsunga można kupić nawet o 700 złotych taniej. Przyznasz, że to spora oszczędność. Możesz ją wydać na zupełnie coś innego – na przykład soundbar, który pozwoli słuchać muzyki i cieszyć się kinowym dźwiękiem podczas seansów na Netflixie. Domowy sprzęt audio także został przeceniony. Możesz go też kupić na raty 0%, co jest dodatkową korzyścią. Po co miałbyś wydawać gotówkę, skoro płatność możesz rozłożyć na 20 lub 30 równych rat?

Oczywiście Wielka Wyprzedaż obejmuje również smartfony i smartwatche. Można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, jeśli zdecydujesz się na zamówienie telefonu właśnie teraz. Jedna z ciekawszych promocji dotyczyła Samsunga S20 Galaxy FE. Cena została obniżona o około 800 złotych! To mniej więcej tyle, ile zapłacić trzeba za dobrej jakości smartwatch. Tych także w ofercie nie brakuje.

Karnawał rabatów – taniej z kodem rabatowym

Karnawał rabatów to promocja stworzona z myślą o Klientach sklepu internetowego Media Expert. W tym wypadku także można kupić świetny sprzęt na doskonałych warunkach cenowych. Pamiętaj, że oferta jest limitowana! Warto się więc spieszyć i nie czekać do ostatniej chwili, gdyż najlepsze okazje są szybko wykorzystywane przez pozostałych Klientów.

Oferta jest zmienna, ale warto pokusić się o prezentację kilku przykładów. Jeśli interesuje Cię MacBook firmy Apple, możliwy jest jego zakup z rabatem na poziomie nawet 400 złotych. Jak na sprzęt tej marki, jest to naprawdę duży rabat. Duże obniżki można także zaobserwować w przypadku komputerów i sprzętu gamingowego. Można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, zamawiając laptopa czy monitor do komputera stacjonarnego.

Choć rabatami objęty jest cały asortyment, to elektronika została objęta jednymi z ciekawszych warunków cenowych. Polecamy sprawdzić ofertę smartwatchy i smarfonów. W atrakcyjnej cenie kupić możesz również akcesoria, takie jak powerbank czy gimbal.

Limitowane okazje na laptopy – także w tym roku!

W tym roku akcja Limitowane okazje na laptopy będzie kontynuowana. To dobra informacja dla Klientów, którzy planują zmienić sprzęt na nowy. Promocja jest bardzo atrakcyjna, choć trzeba się spieszyć. Obniżką objęte są zazwyczaj modele, których jest już niewiele. Licznik pozostałej ilości widnieje przy każdym z nich.

Nie dość, że laptopy te możesz kupić kilkaset złotych taniej, to jeszcze możliwe jest skorzystanie z oferty ratalnej. Oznacza to, że zakup nowego komputera możesz sfinansować w równych, kilkudziesięciu ratach, bez dodatkowych kosztów. To świetny sposób na oszczędność gotówki, która może się przecież jeszcze przydać.

_
Tekst partnerski podesłany przez Media Expert