Kabel Samsunga pozwala ładować smartfona tabletem i odwrotnie!

Kabel Samsunga pozwala ładować smartfon tabletem i odwrotnie!

Dołącz do dyskusji 0

Nie chcę nawet pytać co sądzicie o bateriach w Waszych phabletach i tabletach, ponieważ pewnie zdecydowana większość byłaby, delikatnie mówiąc, nie do końca zadowolona. Ja również do nich należę i jeśli wychodzę z domu na co najmniej kilka godzin, to zawsze zabieram ze sobą powerbanka. Nigdy nie wiadomo kiedy będę pilnie potrzebować telefonu, a one lubią się rozładowywać właśnie w takich momentach. Rozwiązaniem może być kabel od Samsunga.

Samsung zaprezentował kabel, dzięki któremu możemy ładować dwa urządzenia mobilne między sobą. Produkty koreańskiej firmy kompatybilne z tym akcesorium, to topowe produkty z serii Galaxy, Note i Alpha oraz tablety z linii Tab S. Kabel ma z dwóch stron złącze micro USB dzięki czemu bez problemu będziemy mogli je ładować.

Obecnie noszę ze sobą dwa smartfony i niestety nie mogę bez problemów zamieniać kart SIM. Dlatego jeśli jeden z nich się rozładuje to jestem odcięty od świata. Rozwiązanie Samsunga byłoby dla mnie idealnie, ponieważ czasem zdarzy mi się zapomnieć powerbanka. A co Wy o tym myślicie?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona